2733
2771
عنوان

از چشم شوهرم افتادم

342 بازدید | 27 پست

۶ ساله که دانشجوی شهری غیر از شهر خودمم و ۵ ساله که ازدواج کردم.

توی عقد حق تحصیل گرفتم و به همسرمم گفتم که مقطع دکتری ممکنه یکم طولانی شه و قبول کرد.از شانس بد من خورد به کرونا و نزدیک یکسال خوابگاهامون تعطیل بود و پروژه عملی من به تعویق افتاد.بعد از بازگشایی خوابگاها هفته رو دانشگاه بودم و آخر هفته ها برمیگشتم سر خونه زندگیم.

حالا که دم فارغ التحصیلی هستم، همسرم که دیگه خسته و شاکی و کاملا سرد شده ازم، چندین بار گفته برو همون خوابگاه بمون یا نیا خونه.کاش غریبه میزد این حرفو که انگار خنجر به قلبم نشوند.

من تمام خستگیای چند ساعته رفت آمد هر هفته تا خونه  و فشاری که روی دوشم بوده برای آخر هفته های خونه پر مهمونم رو به عشق همسرم به دوش کشیدم و چند سال آزگار رو اینطوری سر کردیم. من ممنون تمام صبوری و فداکاریاشم اما حالا که باید شاد باشیم که دارم درسمو تموم میکنم ،با این بی محلیا و طعنه هاش داغونم کرده

میترسم درسم به قیمت زندگیمون تموم شه.

بر چهره دلربای مهدی صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم اره شرایط سخت بوده واقعا ولی چون تموم میشه دیگه بیشتر کنارش باش جای خالیتو پر کن کم کم درس میشه 

عاشق نجوم و ماورام / خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه / یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره 🚶🏻‍♀️🍂 اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ...‌ ساعت رند ، عدد 7 و هر دم و بازدم ... 

با اینکه تجربه نکردم همچین حسی رو 

درکت میکنم اما 

کلا ۹۹ درصد مرداموننه ظرفیت دارن نه لیاقت 

الان یه زن زندگیشو خانوادشو شهرشو ول میکنه میره شهر همسرش 

یا یه خانومی شوهرش کارش جوریه که ۱۰ روز در ماه خونس 

اما خانوم داره زندگی میکنه 

حالا چیزی نمیشد به خاطر شما تحمل میکرد 

سختی ها تموم میشن یه روز

اشکال نداره این همه مدت صبر کردی الانم تلاش کن درست تموم بشه

شوهرتم باید این مسئله رو قبول کنه اینو بدووون تو الان اگ بخاطر شوهرت کنار بیای ودرست وتموم نکنی وشاغل نشی میشی یه خونه نشین وفردا طور دیگه از چشمش میوفتی

2706