2733
2734
عنوان

شما تو فامیل تون دشمن دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 84 پست

دشمن که نه فک نکنم یه جا ری دارم خیلی پشت سرم حرف میزد قبلاً ..باهاش ده ساله قطع رابطم،به جاری بدجنس دیگم دارم که در حد دشمنی نیست،ولی شدیداً اهل جادو جنبله

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس دلت خنک شده کاش منم میتونستم بزنم شون

واای اینقد حس سبکی داشتم بعدش

فک کن سه تا زن عموهامو دوتا دیگه از عمه هام میخواستن جدامون کنن نتونستن(در این حد عصبی بودمو همه چی رو دلم تلنبار شده بود)

بابام ک فهمید میگف دختر تربیت نکردم ک شیرمرد تحویل جامعه دادم😂😂

کاربری سوم(نی نی یار رحم کن اخرین شمارمه)😔😂

عممم

الهی هر چ میکنن و میگن صد بار سر خودشون

چون من رفتم دانشگاه و خواستگار زیاد دارم 

چون شوهرش نزاش بچه هاش درس بخونن خودشم راضی نبود و چون همشهریا خواستگاری بچه هاش نمیرن

من مورد لعن و نفرینم🤐🫡

0473🥲
2731
منم میشناسه اما بازم ما حق نداریم چیزی بگیم الهی هر چی اشک مادرمو دراوردن خدا سرشون بیاره

با تموم وجود درکت میکنم🥲

منم بابام اوایل نمیذاشت چیزی بگیم میگفت ارزششو نداره 

ولی روز ب روز عمم بیشعورتر میشد 

تا جایی ک مامانمو میزد مامانمم بی زبون هیچی نمیگفت(البته بابام اگه مامانم خواهرشو میزدم چیزی نمیگفت بهش فقط ما بچه ها حق نداشتیم) 

ولی دلو زدم ب دریا و انتقام ۲۵سال زندگی ای ک برا مامانم زهرمار کردنو گرفتم 

توام بسپار ب خدا 

خدا جای حق نشسته

کاربری سوم(نی نی یار رحم کن اخرین شمارمه)😔😂
2706