2733
2734
عنوان

فضای سایت 🥲😂

107 بازدید | 17 پست

دقت کردید اکثر مواقع پربازدید های سایت همش درباره مشکلات و دعواست؟

این که خیلی طبیعیه تو زندگی هممون مشکلات کوچک و بزرگ هست ولی یه بار بیایم یه تاپیک شاد و بدون دعوا و پر از احساس خوب رو پربازدید کنیم 

منظورم حالا تاپیک خودم نیست کلا هر تاپیکی که وقتی چشممون به بخش پربازدید بخوره یه لبخند بزنیم

هرچند الان تاپیکی که خودم زدم احتمالا ۱۰ ۱۵ تا مخاطب داره😂🤝🏻

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
بچه ها اگه دوست دارین گروه چاق شدن بهم روبیکا پیام بدین تو گروهم ادد کنم  Elham_Am00 (استاتر ...

نه اوکیه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چون تاپیک دعوا و مشکلات جذاب تره همیشه

اخه چه جذابیتی واقعا 

خودمم اونا رو میخونم و بعدش اعصابم بهم میریزه😐

دیروز تاپیک شهرتون به چی معروفه پربازدید بود ولی خب اون وسط یه سری ها باز خواستن دعوا درستت کنن که مدیریت کردیم و جمع شد تعصبیها نمیزارن هیچی شاد باشه به گیری پیدا میکنن م ی ر ی ن ن توش😐

دیروز تاپیک شهرتون به چی معروفه پربازدید بود ولی خب اون وسط یه سری ها باز خواستن دعوا درستت کنن که م ...

اره دقیقا یهو وسط یه بحث خوب دعوا میشه :/

حتی الان میبینی تاپیک منم مخاطبی نداشت😂

دقیقا نظراتتون رو دوس دارم

لطف دارید.

اتفاقا دیشب اون پیامهای خانمی رو که گفتید خیلی عصبانی بوده رو اتفاقی دیدم. و خیلی تعجب برانگیز بود. البته برای خودمم پیش اومده چندبار...

لطف دارید. اتفاقا دیشب اون پیامهای خانمی رو که گفتید خیلی عصبانی بوده رو اتفاقی دیدم. و خیلی تعجب ب ...

همون که گفتم بهم توهین کردن؟تاپیک در مورد این بود کیا رو اینجا دوس دارید بعد من یه کاربر ومپایر اعظم رو ریپلای کرده بود من گفتم نیستش چند روزه؟شروع کرد توهین کردن😐هرچیم گفتم ببخشید اگه جایی ناراحتتون کردم بدتر شد میگفت ازت بدم میاد متنفرم🙄

همون که گفتم بهم توهین کردن؟تاپیک در مورد این بود کیا رو اینجا دوس دارید بعد من یه کاربر ومپایر اعظم ...

آره دقیقا همونو اتفاقی دیدم.

برای من دو سه بار پیش اومده واقعا بزور خودمو کنترل می‌کنم

آره دقیقا همونو اتفاقی دیدم. برای من دو سه بار پیش اومده واقعا بزور خودمو کنترل می‌کنم

میدونین خیلی از کاربرا اینجا ممکنه مشکلات روحی یا عصبانیت لحظه ای داشته باشن به هرحال من صبر کردم هرچی خواست گفت دوستان اومدن معذرت خواهی گفتن گویا بیماری اسکیزوفرنی داره و عکسمو توی یه تاپیکی دیده شبیه یه نفر به نظر میام برا همین ازم بدش میاد منم گفتم باشه بیخیال😐پری روز هم یه نظر گذاشتم در مورد یه عکس یه اقا لباس شخصیتی و ریش داشتن به استارتر گفتم به نظر مذهبی میان چطور راضی شده با دوتا دختر بیاد بیرون؟،برگشت گفت تو شیرین عقل یا دیوونه ای که با ریش و لباس فک کردی مذهبیه و.......گفتم خب فقط عکسشو دیدم اصلا سن و سال و جایگاه منو میدونی که اینجوری میگی ؟مگه من تشخص اعتقادی و رفتاری دارم فقط سوال کردم 🙄بعدشم عذر خواست دیگه جواب عذرخواهیشم ندادم

میدونین خیلی از کاربرا اینجا ممکنه مشکلات روحی یا عصبانیت لحظه ای داشته باشن به هرحال من صبر کردم هر ...

بله خشم فراوانی وجود داره که طرف یهو منفجر میشه. از بس این چیزای منفی منتشر میشه و مردم میخونن.

بله خشم فراوانی وجود داره که طرف یهو منفجر میشه. از بس این چیزای منفی منتشر میشه و مردم میخونن.

بیشتر کم سن ها هیجانات لحظه ای و خشم رو به صورت انفجاری بروز میدن و سایت نصف بیشترش زیر ۱۸ سالن متاسفانه

2706