2733
2734

کارم رو کم تر کردم 

و برای بعد زایمان هم بیبی سیتر شبانه روزی استخدام میکنم 

چون نمیشه هم زمان هم شاغل باشید هم مادری کردن یه نوزاد یا کودک رو تمام وقت به عهده داشته باشید 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بیبی سیتر بعید می‌دونم اینجا باشه ، هزینه ش چقدره ؟

پرستار کودک منظورم هست 

قراردادی هستند و باید به توافق برسید 

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشند و دوره پرستاری کودک رو دیده باشند ( با توجه به اینکه کدوم نشور دوره پرستاری کودک دیدن ) 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حقوقتون چقدره بی بی سیتر تمام وقت ماهی چن میگیره منم مشکل بچم دارم

در آمدم خیلی بالاست 

نمیتونم مبلغ بگم عزیزم

قراردادی هستند و باید به توافق برسید 

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشند و دوره پرستاری کودک رو دیده باشند ( با توجه به اینکه کدوم نشور دوره پرستاری کودک دیدن ) 

مثلا اگر فرانسه دوره پرستاری دیده باشند و به زبان انگلیسی مسلط باشند حداقل ماهانه ۲۶ میلیون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هزینه ش چقدر هست اطلاع دارید ؟

بله اطلاع دارم 

برای مثال اگر فرانسه دوره پرستاری دیده باشند و به زبان انگلیسی مسلط باشند حداقل ماهانه ۲۶ میلیون 

این کم ترین مبلغ بود 

اگر کشورهایی مثل انگلیس یا کانادا دوره دیده باشند و به زبان انگلیسی مسلط باشند خب خیلی بیشتر میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله اطلاع دارم  برای مثال اگر فرانسه دوره پرستاری دیده باشند و به زبان انگلیسی مسلط باشند حداق ...

عزیزم شما ایران هستین؟ 

یه دختر که سعی میکنه قوی باشه💙💎من آدم جدیدیم🖤به تاپیک های سم قبلیم توجه نکنید🤪🥴برای هم خوب بخوایم💚