2733
2734

دانشجوام ، کاراموزی میرم ولی هنوز به درامد نرسیدم 

دوستام سه ماهه میگن بیا یه رستوران بریم نمیتونم 

میخوایم با مامانم بریم مهمونی مامانم لباس مجلسی نداره اعصابمون خورده 

همیشه سر پول تو این خونه دعوائه بابام داره ولی نمیده خسیسه عاصیم کرده 

وایی خسته ام خسته همیشه باید حسرت اینو بخورم یه خوراکی راحت بخرم ، مثلا دلم یچیزی میخواد بتونم با خیال راحت بخرم فکر اخر ماه نباشم فکر خرید ضروری نباشم

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاد رفیقم افتادم همین شرایط و داشت رفت سر کار تو یه کارخونه با رییس کارخونه رفیق شد رییس ۶۸ سالش بود بعد ۹ ماه با رییس ازدواج کرد عروسی گرفت تو برج تهران چه عروسی طبقه چهاردهم همون برج هم خونشونه الان لندکروز زیر پاشه یه پسر آورده آقا ۷۴ ساله شده ولی بشدت خوشتیپ سالی دوبار سفر خارج میره مثل دختر شاه زندگی میکنه پسرش تا حالا دو سالشه یه ک.و.ن بچشو نشسته پرستار شبانه روزی داره خدمتکار داره برای آشپزی نظافت منزل ماهی ۴۰ میلیون پول تو جیبی میگیره یادمه یه کنسرو ماهی میخواست بخره دو دو تا چهار تا میکرد 

یاد رفیقم افتادم همین شرایط و داشت رفت سر کار تو یه کارخونه با رییس کارخونه رفیق شد رییس ۶۸ سالش بود ...

اخییی طفلک درسته طرفش سن بالاس اماخب ب رفاه رسیده

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
آره شدیدااا به رفاه رسیده و خیلی ام راضیه دو تا آپارتمان تو تهران و یه ویلا تو شمالم به نامش زده سه ...

ماشاالله..دگ چی میخاد .خداروشکر خداکنه ک جوری لذت ببره ازداشته هاش ک اون نداری ها فراموش بشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️