2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل مادرشوهر من فقط به این فکر کن که مادرشه، بسپر به خدا مطمئن باش برکت پولت به زندگیت برمیگرده

شماهم مستاجرید آخه من مشکلی ندارم خیلی قسط وام زیاد داریم دوتا اجاره میدیم ب دوجا

🌳🌷☘️🌿🌷🌳
2731
شماهم مستاجرید آخه من مشکلی ندارم خیلی قسط وام زیاد داریم دوتا اجاره میدیم ب دوجا

آره عزیزم مستاجریم و حقوق شوهرم ناچیز

دروغ نگم منم لجم میگیره ولی با این حرفا خودم رو آروم میکنم

به خدا بگو من با تو معامله میکنم بسپر‌به خدا

اگه بچه داری به بهانه بچه دائم ازش پول بگیر . هیچ جاره ای نداری جز اینکه هزینه دوا درمون و .... بیشتر بهش بگو . بزار تو بانک پس انداز کن.‌ سعی کن خرج خونه رو خودت دست بگیری .‌به این بهانه بکنی ازش . 

کار دیکه ای نمی توتی بکنی . عوض نمیشه  

مثل مادرشوهر من فقط به این فکر کن که مادرشه، بسپر به خدا مطمئن باش برکت پولت به زندگیت برمیگرده

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

منم همین کارو کردم

اوایل بعد ازدواج مادرشوهرم زنگ میزد مثلا میگفت ۲ تومن بزن برام( درحالیکه به شدت پدرشوهرم پولداره ... و ما هم ماهی ۱۵ میلیون قسط داریم) .. بعد من گریه میکردم و به شوهرم میگفتم نده بهشون

یکبار دیدم یواشکی براش کارت به کارت کرد .. منم به روی خودم نیاوردم و چن روز بعدش بهم گفتم آدم وقتی به مادر پدرش در حد توانش کمک کنه برکت میاد به زندگیش.. بعد از اون هم دیگه ازم پنهون نکرد

و واقعا هم خداروشکر نسبت به خیلیا با وجود اینکه این همه قسط داریم زندگیمون بهتره ..

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
من از روداری بودن خوشم نمیاد

منم فک کردی خوشم میاد؟ انقدر حرص میخورم ک نگو 

چون پدرشوهرم میلیاردره خداشاهده همه پولای خودشون رو طلا و سکه می‌خره بعد برای روزمره میره قرض میکنه مثل گداها 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

مادرشوهر منم اینجوری فرقمون اینکه ما فعلا عروسی نکردیم 

نامزدم خیلیم درآمد نداره ولی این چندساله هر چی کار کرده داده به خانوادش نه پس اندازی نه چیزی 

الآنم ک نزدیک عروسیمونه به جای اینکه مراعات کنند هی ازش پول میگیرن به هر طریقی ک کشیده 🥲 

2706