2733
2734
عنوان

میخوام برم کربلا

77 بازدید | 12 پست

ولی باید گذرنامه صادر بشه برام اقدام نکردم وچند روز دیگه میرم  😪تا ۳ روز هم پیشخوان تعطیله 

چکار کنم ؟😭

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

اگه رفتی سلام منو به امام حسین برسون و امضام رو براش بخون لطفا😭😭😭

از طرف من بهش بگو اربعین نزدیکه و من همچنان منتظرم😭😭😭

خواهش میکنم اگه برات مقدوره بگو🙏🏼

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم شمارو خدا برام دعا کنید مشکلات مالیم حل بشه بخدا قسم حتی هزار تمن ندارم واسه بچه هام یه ادامس بگیرم دعا کنید خواهش میکنم هزارتمنم برام یک میلیونه خداشاهده 😭😭😭😭😭😭

دوست گلم تو کربلا برام دعا کن اسمم زهراست دعا کن معجزه بشه برام وبه پولی دستم بیاد خواهش میکنم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭

2731
دوستای گلم شمارو خدا برام دعا کنید مشکلات مالیم حل بشه بخدا قسم حتی هزار تمن ندارم واسه بچه هام یه ا ...

انشاءالله عزیزم خدا همه مشکلاتونو برطرف کنه 🌹🥺

حتما عزیزم🌹🌹

ممنونم عزیزم❤

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
انشاءالله عزیزم خدا همه مشکلاتونو برطرف کنه 🌹🥺

ممنوممنونم عزیزم ولی فکر نمیکنم هر روز بیشتر از دیروز شرمنده بچه هام میشم دخترم امروز دوساعت بخاطر به بستنی گریه کرد خداشاهده نمیتونم یه ادامس براش بخرم دعا کنید یا وضعیت مالیم خوب بشه یا اینکه بمیرم😭😭😭😭😭🙏🙏🙏

ممنوممنونم عزیزم ولی فکر نمیکنم هر روز بیشتر از دیروز شرمنده بچه هام میشم دخترم امروز دوساعت بخاطر ب ...

نه خدا نکنه همه چی درست میشه 💔😔🥺

حتما عزیزم🌹🌹

انشالله کارت ردیف میشه ، مطمئنم . 

التماس دعا دارم سلام برسون به امام حسین جان و برادرشون🦋

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋