2752
2734
عنوان

بنظرتون از نامزدم درخواست کنم؟

231 بازدید | 14 پست

نامزد منظورم عقد شده نیست 

دوران قبل عقده ولی خانواده ها در جریان هستن

خسیس نیست ولی از اون آدم های پرخرج نیست حد معقول  نیست همش حساب کتاب میکنه بخاطر کارش 

بنظرتون درسته هرازگاهی ازش درخواست کنم برام چیزی بگیره؟ی چیز گرون نه ی چیزی درخواست کنم یاد بگیره بهم اهمیت بده؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

یا بزارم بعد رسمی شدن؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه خیلی زوده

۲ سال دوست بودیم ۱ سال نامزد  مثلا هرازگاهی بهش بگم برام گل بگیر یا درحد ۱۰۰ تومن ی چیزی بگیره زوده؟😐

واسه چی بگیره ؟

نمیدونم بنظرم از اونایی هست که طرز رفتار با زن رو درست بلد نیست 

مثلا خسیس نیست ولی عقلش نمیرسه من با گل خوشحال میشم  هیلی کم میگیره یا میگم اینطوری عادتش بدم :/

نمیدونم بنظرم از اونایی هست که طرز رفتار با زن رو درست بلد نیست  مثلا خسیس نیست ولی عقلش نمیرس ...

باش راحتی ؟ من بعضی وقتا خودمو لوس میکنم میگم برام شیر کاکایو بگیر خوراکی بگیر عادت کرده بود هر سری قبل اومدن شیر کاکایو میگرف میگف بیا اینم تغذیه امروزت

۲ سال دوست بودیم ۱ سال نامزد  مثلا هرازگاهی بهش بگم برام گل بگیر یا درحد ۱۰۰ تومن ی چیزی بگیره ...

خیلی راحت بگو 

مثلا بگو آنقدر دوس دارم برام گل بگیری🥰

هر چیزی ک بهم میدی برام خیلی با ارزشه 

یا اینکه هر وقت بیرون میرید خوراکی هایی ک دوس داری بگو برات بخره 

بنظرم امتحان کن

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
نمیدونم بنظرم از اونایی هست که طرز رفتار با زن رو درست بلد نیست  مثلا خسیس نیست ولی عقلش نمیرس ...

باهاش راحتی؟

بیرون میرید چیزی میخره بخورید؟

اگه اره ازش بخاه در حد وسعش 

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
باش راحتی ؟ من بعضی وقتا خودمو لوس میکنم میگم برام شیر کاکایو بگیر خوراکی بگیر عادت کرده بود هر سری ...

اره راحتم ۳ سال باهاش بودم نگه میشه نباشم 

باهاش راحتی؟ بیرون میرید چیزی میخره بخورید؟ اگه اره ازش بخاه در حد وسعش 

ببین اینطوریه 

یواشکی مياد موجودیم چک میکنه ببینه پول نداشته باشم بهم پول میده 

ولی همون پول رو بخاد برام خرید کنه زورش مياد 😐 نمیدونم خسیس نیست خیلی حساب کتابیه 

۲ سال دوست بودیم ۱ سال نامزد  مثلا هرازگاهی بهش بگم برام گل بگیر یا درحد ۱۰۰ تومن ی چیزی بگیره ...

به نظر من نه عزیزم ، شما در صورتی با اعتماد به نفس تر و با سیاست تر رفتار کردین که مثلا یه چیز بخوایین بخرین خودتون کارت در بیارین و بخوایین حساب کنید ولی اون خودش باید شعورش برسه نذاره شما حساب کنید 

یا وقتی از یه جا رد میشید یه چیز میپسندین خودش متوجه بشه بدون اینکه بگید حساب کنه

یا اگه گل دوست دارید مثلا وقتی تو پارکی چیزی رد میشید و گل میبینی بهش بگی که خیلی گل دوست داری ، یا اینکه مثلا وقتی بوی گل تو اتاقت میپیچه خیلی حس خوبی داری، غیر مستقیم باید گفت تا خودش متوجه بشه که بره بگیره

2706