2733
2734

چه طور میشه متوجه شد جلسات خواستگار سنتی به خواست خود پسر ادامه پیدا می‌کنه و ظاهر و باطن دختر به دل پسر نشسته و پسندیده ؟؟

چون توی فضای مجازی بعضیا میگن که چون دختر بقیه معیارهای مهمشون(ایمان و اخلاق وتحصیلات و...) رو داشته و فکر کردن بهتر از اون پیدا نمیکنن ادامه دادن و حتی به ازدواج منجر شده در حالی که بعد ازدواج پسر اونطور که باید همسرش رو دوست نداره یا بهش عادت میکنه 

و چون خانواده ش گفتن این خیلی دختر خوبیه یا خودش دیده ختر معیارهای اخلاقیش رو داره ادامه داده 

من الان مجردم و واقعا مثل خیلی دخترای دیگه این ترس رو دارم .واقعا چه طور میشه متوجه شد ؟میشه پسری بعد از جلسه دوم هم ادامه بده در حالی که ظاهر و کلیت دختر خانم به دلش ننشسته باشه ؟در این صورت نشونه ای توی رفتار پسر هست که بشه متوجه شد ؟یا باید از مشاور کمک گرفت ؟زبان بدنشون چیه؟

الان دوباره تاپیک یه نفر رو خوندم که در این مورد بود که همسرش قبل عقد به مشاور گفته بوده دختر همه ی معیار های منو داره ولی چهره ش به دلم ننشسته ولی در عین حال آقا خیلی مشتاق به نظر میرسیده و اصرار داشته زودتر عقد کنن! و درنهایت عقد کردن و الان رفتار مناسبی با دختر ندارن

نکنه این چیزایی که توی فضای مجازی  هست واقعیت نداشته باشه و صرفا برای بدبین کردن امثال من باشه

کامل نخوندم  ولی خب تو همون جلسات معلومه دیگه طرف شوق داره

آخه توی یه تاپیک دختره می‌گفت نامزدش قبل ازدواج خیلی مشتاق بوده هفته ای سه جلسه می‌گفته بریم بیرون و می‌گفته زودتر عقد کنیم ولی به مشاور گفته بوده ظاهر دختر به دام نمیشینه و به خاطر معیار های دیگه که داره حیفه از دستش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم اگه اقا پسندیده باشه همون جلسه مشخصه از نگاااش از لبخندش میشه متوجه شد بعدشم پسری ک نپسنده دیگه جلسه دوم نمیاد یا قرار نمیزارن خونوادش بدونن پسرشون نپسندیده سعی میکنن سرو تهشو جم کنن بعدش میگن ک خبرتون میکنیم نمیگن ک خبر باشما جلسه خواستگاری اگه خوشش بیادب پدر دختر میگن ک برن دختر و پسر باهم خرف بزنن اون جریانم ک میگی ینفر تاپیک زده بود ک رفتاری با  دختر نداشته کلا ادم مریص همه حا هس 

2731