2752
2734

هنوزم که هنوزه باور نمیکنم با این که یک سال گذشته 

دوستم یه خواستگار داشت هر دو معلم بودندو هانیه (دوستم) قبولش نمیکرد حدود ۴ سال این پسره انقدر تلاش کرد هر کاری کردا جدی پیش قدم شد واسطه فرستاد دوستاشو فرستاد منطقی صحبت کرد احساسی صحبت کرد انقدر تو این سه سال صبور و مهربون از هانیه حمایت کرد واقعا جوری همیشه و همه جا با این که هانیه خیلی بد رفتاری میکرد باهاش میگفت برو پی زندگیت من با یکی دیگه ازدواج میکنم و این نمیرفت و همه جوره پای هانیه موند که منم که دوستش بودم بار ها تعجب میکردم تا هانیه یه روز دید که واقعا دوسش داره.

اون شب که هانیه خودش گفت میخوام صحبت کنم و رفتن بیرون و صحبت کردن رو خوب یادمه محسن تو ماشین لحظه خداحافظیشون گریه کرده بود که من ارزوم بود تو تو صندلی شاگرد ماشینم بشینی…

تو کم تر از ۳ ماه جدی شد همه چیز خانواده ها اشنا شدند

روزی که حلقه هاشونو گرفته بودند محسن تو راه برگشت تصادف کرد و از دنیا رفت انقدر روزای بدی بود هانیه رو خانوادش نمیذاشتن برسه سر تشیع مامان محسن بیتابی هانیه رو میکرد 

میگفت تو بوی محسنو میدی وای هنوزم انگار خواب بوده همشون 

چقدر سخته داغ جوون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

💔🖤

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔