2733
2734
عنوان

دلم گرفته☹️ چکار کنم؟

88 بازدید | 17 پست

قرار بود امروز با برنامه باشم ولی اصلا همش به بطالت گذشت. نه درس نه تفریح. الکی همش تو گوشی

حالم خیلی گرفتس 

میخوام الان یکم درس بخونم ( دانشجو ام) ولی حوصله ندارم اصلا. دلم گرفته

چکار کنم؟😔 به دلایلی به خدا قول داده بودم امروز واقعا درس بخونم. ۵۰۰ تا صلواتم نذر داشتم

هیچ کدوم رو انجام ندادم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
نصب برنامه ی digital detox از گوگل پلی  اول گیج میشی نمی فهمی چی به چیه  ولی بعد یاد میگی ...

چی هست

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چی هست

محدود کردن استفاده از موبایل

می تونی برنامه هایی که مد نظرت هست رو انتخاب کنی و به مدت زمانی که مد نظرت هست ، گوشیت اجازه نمیده که وارد اون برنامه ها بشی 

طوری حرف بزنید که خجالت بکشم و از سایت زنونه برم / پسر هستم 
محدود کردن استفاده از موبایل می تونی برنامه هایی که مد نظرت هست رو انتخاب کنی و به مدت زمانی که مد ...

اها مرسی

برای چیهبه چه کاری میاد

بگید برای حالم چکار کنم؟😭

چطوری درسبخونم الان

نصب برنامه ی digital detox از گوگل پلی  اول گیج میشی نمی فهمی چی به چیه  ولی بعد یاد میگی ...

خودم نزدیک یک ماه هست نه وارد تلگرام شدم نه یوتیوب نه...   البته استفاده ی اضطراری هم داره مثلا تعیین می کنی که روزی یک ربع بتونی از تلگرام استفاده  کنی 

به نظرم همه چی به هراده بستگی داره گاهی اوقات ادم حس و حال نداره

آره 

ولی هیچ کاری نکردن و خواابیدن بهتر از وقت گذرانی توی فضای مجازی هست 

گلی بریم درس بخونیم پارت به پارت بگیم اینجا

یکم دراز شدم بلکه بهتر شم☹️

2706