2733
2734
عنوان

یه سریا چقدر احمقن واقعا

159 بازدید | 4 پست

طرف تاپیک میزنه که دوست پسرم کتک زد ، فلان کرد ، ازم همش پول قرص میکنه ، بعد میکه باهاش بمونم یا نه ؟!

بعد که میگی کات کن میگن نه دوسش دارم نمیتونم ولش کنم 

خب تو ک نمیتونی ولش کنی تاپیک میزنی ک چی بهت بگن ؟! بمون با دوس پسرت کتکت بزنه پولتو بگیره ازت سو استفاده کنه دیگه ، نیدونم یسریا دنبال چ جوابی ان ، نه فقط تو مسئله دوست پسر ، تو هر جی ، طرف میاد همه چی رو صاف میگه و خودشم میدونه موندنش درست نیست ولی هی میگه نمتونم ولش کنم نمیتونم 

موندم یه سری ادما چقد میتونن خودشونو به حماقت بزنن

دختری از آهار🦚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بگی عزیزم کتکا نوش جونت حق داره بزنه پولم که همه زنا به پارتنراشون میدن وظیفته

حال ادم به هم میخوره واقعا ، ادم دلش میسوزه هی میخواد چشم طرف و وا کنه و به بابا طرف داره باهات مثل حیوون رفتار میکنه بعد میگه نه من دوسش دارم نمیتونم ولش کنم ، نمیدونم تاپیک زدنشون برا چیه خب 

دختری از آهار🦚
2731
اینجور ادما تا اخر سرشون به سنگ نخوره  و شکست بدی نخورن از حماقتشون دس برنمیدارن ادمیه دیگه/:& ...

اره دیگه ، ادم به این جور ادما اصلا نباید راهکار بده ، در هر صورت تهش میگن نههه نمیتونیم این پسر دوزاری رو ول کنیم 

دختری از آهار🦚