2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کسی حوصله داره منم چیز شعرامو تعریف کنم؟قراره یه تایپیک بزنم خودمو‌خالی کنم اره بگو 

موضوعش چیه؟

تگم کن میخونم

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   

عشق من واقعا خیالی بود 

از بچگی تو رویاهام همیشه یه پسر موفرفری گاهی با چهره واضح گاهی معلوم می دیدم و مثل همه خواب ها ازش می‌گذشتم اما چون حافظه خوبی دارم خوب تو یادم مونده بود 

رسید و رسید من خیلی از نظر روحی تحت فشار بودم و دپرس بودم توی بهترین مدرسه و اینا درس خوندم شرایط تحصیلی خوبی داشتم اما روحیه خوبی نداشتم اون موقع و فرصت هام رو از دست دادم و خلاصه تصمیم گرفتم حالا که دیپلم گرفتم ولی کنکور قبول نشدم برم دانشگاه و این شد که خیلی خودم رو خسته میکردم باشگاه و چند تا کلاس ورزشی و دانشگاه رو باهم میرفتم بالاخره چند شب قبل پیش از اینکه دانشگاه برم دوباره خواب اون پسر رو دیدم فرداش رفتم دانشگاه رسیدم دانشگاه با هر زحمتی بود ثبت نام و اینا رو خودم تنهایی انجام دادم چون تا اونموقع همیشه پدر مادرم این کارارو می‌کردن و هدفم واقعا درس خوندن بود