2752
2734
عنوان

نظر شما چیه ؟؟؟ من حرف بزنم ؟؟

75 بازدید | 11 پست

بعد از یکسال قهر با خونه ی پدری ، امروز اومدم اینجا 

خواهر کوچیکم که ۱۹ سالشه هم یکساله ندیده بودم 

با هم سلام علیک کرذیم 

اونم اومد نشست تو پذیرایی 

ولی دیگه صحبتی نکرده 

من بهش بگم خب سارا چه خبرا ؟؟؟ 

یا منم چیزی نگم؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه میلی ب حرف زدن نداره و تو این ماجرا شما تقصیری نداری کم حرف بزن حالا ب مرور دوباره همون صمیمیت ق ...

می‌دونی با شوهرم به اختلاف خوردیو اومده بودم خونه ی مامانم اینا و کار داشت ب جداییی میکشید 

بعد از یکماه با التماس های شوهرم برگشتم 

بعد اینا برا من شاخ شدن که نه چرا برگشتی 

همین خواهرم منو بلاک کرد با اینکه نوزده سالشه و من سی سالمه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2731
فکرمیکنی شوهرت مقصر نیست؟ و خانوادت میخواستن زندگیتو بهم بزنن؟

شوهرم صد در صد مقصر بود 

( ی قضیه پیش اومد که من فکر کردم خیانت کرده ولی خیانت نبود اما بشدددددددت بی عقلی کرده بود ) 

من

بوی نم بارون 😍🌧️☔

سلام،من آقام.

آمدی اینجا میگین چی بگم و چی نگم؟

ببین دلت چی میگه.

خانم حسابی،شما اگه از الان تا آخر عمرتون اگه هر روز خونه پدرتون سر بزنین،بازم اون خلاء ایجاد شده از یکسال گذشته،برطرف نمیشه.شما خودتو یکسال از دیدن عزیزترین کسات محروم کردی و هیچوقت جبران نمیشه.دیگه اینکارو نکن.خواهرتو بغل کن،مامان و باباتون ببوس و بدون زندگی فقط به همین چیزاش باارزشه.

سلام،من آقام. آمدی اینجا میگین چی بگم و چی نگم؟ ببین دلت چی میگه. خانم حسابی،شما اگه از الان تا آ ...

اخه واقعا مقصر من نبودم 

شوهرم مقصر بود 

ولی بعد که قصدم برگشتن شد ، اینا دلشون رو کردن تو یه کفش که نباید برگردی 

خواهرم با اینکه بیست سال ازم کوچیکتره و مجرد ،منو بلاک کرد .آخه به اون چیه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
اخه واقعا مقصر من نبودم  شوهرم مقصر بود  ولی بعد که قصدم برگشتن شد ، اینا دلشون رو کردن ...

اگه برمیگشتی بیرونت میکردن؟

دعوات میکردن؟

نه.

الان حس خوبی داری.

دلت اشتباه نمیکنه.بگو و بخند باهاشون و سعی کن دیگه ازشون ناراحت نشی.بهشون سر بزن و به این فکر کن اگه ۱۰۰سال دیگه از دستشون بدی،باز میگی کاش یه سال دیگه زنده بودن.

خانم محترم،یه روزی دست روزگار از روی اجبار شما رو محروم میکنه از دیدنشون،قبل از این اجبار،به اختیار خودت ازشون دوری نکن.

اگه برمیگشتی بیرونت میکردن؟ دعوات میکردن؟ نه. الان حس خوبی داری. دلت اشتباه نمیکنه.بگو و بخند ...

نه خب 

میگم عوض اینکه بگن خب برگرد سر زندگیت ، بیشتر میگفتن باید جدا بشی 

آخه اینا دوست ادمن؟؟؟ 

بعدشم من برگشتم سر زندگیم 

تا یکسال سراغم رو نگرفتن 

بجز مامانم 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
نه خب  میگم عوض اینکه بگن خب برگرد سر زندگیت ، بیشتر میگفتن باید جدا بشی  آخه اینا دوست ...

الان گذشته رو رها کن.خونواده همه چیز آدمه.ببخششون و باهاشون مهربونه باش. شوهرتو بخشیدی،اونا رو هم ببخش.موفق باشی.