2733
2734

چون بعد از اضافه کردن آرد زیاد هم میزنی........بعد از اضافه کردن آرد دیگه نباید هم زد فقط یکم در حد مخلوط شدن

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یا تخمرغو خیلی زیاد میزنی تو هم زدن 

یا بکینگ پودرت کم یا زیادا یا کهنه اس 

بهتر یخچال نگهداری کنی خوب بمونه

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
یا تخمرغو خیلی زیاد میزنی تو هم زدن  یا بکینگ پودرت کم یا زیادا یا کهنه اس  بهتر یخچال ن ...

بکینگ پودر کم میزنم چون فکر میکردم وانیل باعث پف کیک میشه بخاطر همون زیاد میزدم🤦‍♀️

بکینگ پودر کم میزنم چون فکر میکردم وانیل باعث پف کیک میشه بخاطر همون زیاد میزدم🤦‍♀️

عیبی نداره 

وانیل فقط برای اینه که بوی بد تخمرغ و میگیره 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
اره زیاد هم میزنم و اینکه وانیلم زیاد میزنم

اگه با همزن برقی میزنی در حد 10 یا 20 ثانیه دور کند...................اگه دستیه که همینجور با همزن هم بزن قاطی بشه موادش

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2706