2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اها یعنی امسال هست قطعااا😍😍وای مرسی حالم خوب شد

بله شک نکن 

نوبت اول کنکور بدون عمومی ها بوده 

تا نوبت دوم کمتر از ۵۰ روز مونده چطور میخوان عمومی ها رو اصافه کنن 

گفتن اگر تصویب بشه از سال دیگه تازه از همین الان یازدهمی ها بنای اعتراض رو گذاشتن که ما یکساله نمیتونیم عمومی ها رو جمع کنیم 

امسال نمیشه خب

اما سالای بعد ممکنه...این موضوع داستان داره

مهر ماه بود که نمایندگان تصویب کردن کنکور امسال و ۴۰۴ و ۴۰۵ طبق قدیم باشه و بدون تاثیر معدل اما شورای نگهبان رد کرد گفت امسال وقتش نیست و چ بندش هم با اصل قانون اساسی متناقضه

اما الان با انتشار ناموقع کارت ورود ب جلسه امتحان نهایی ۲۳۲ نماینده خواستار بررسی مجدد طرح و رفع اشکال توسط شورای نگهبان شدن...

این موضوع برای کنکور امسال که دیگ تمومه و نمیرسه

اما احتمال اینکه برای سال ۴۰۴ و ۴۰۵ باشه هست

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
امسال نمیشه خب اما سالای بعد ممکنه...این موضوع داستان داره مهر ماه بود که نمایندگان تصویب کردن کنک ...

هوف مرسی واقعا دقیقا امسال اگ‌ میشد خیلی بد بود چون من تمام امیدم ب تراز نهایی