2752
2734

دوسال منو اذیت کرد ،همش هم تقصیر دخترش بود ،ولی خب اینکه مادر بود نباید به حرفای پوچ دخترش گوش میکرد یعنی پسرش و منی که چندسال عروسش بودم رو نمیشناخت ؟

دوسال هم دخترش هم خودش منو خیلی اذیت کردن منظورم از اذیت فشار روانیه با کارهاشون و رفتارهاشون یه فشار های عصبی بهم وارد کردن که تصور نمیکنید .تو این مدت منم هیچی به روشون نیاوردم چون اوناهم علنی چیزی نمیگفتن فقط تو حرکاتشون مشخص بود مثلا قهر میکردن یا بی محلی میکردن ولی زبونی چیزی نمیگفتن.

بعد الان حس میکنم خودش پشیمون شده ،

اخرین باری که رفتم خونشون لباسام تو ماشین لباسشویی بود بعد تاید نداشتن ،برادرشوهرم رفت بخره بعد دیگه من نفهمیدم کی اومد ،مادرشوهرم گفت لباس هاتو شستم پهن هم کردم!😐😐

خیلی برام عجیب بود ،از اخرین باری که رفتم خونشون دوبار هم به گوشیم زنگ زد که یبارش رو من دستم بند بود شوهرم جواب داد ،یبار هم زنگ زد ولی خودم جوابشو ندادم .

نمیتونم اون حجم از ازار و اذیت و فشار روانی رو فراموش کنم و بدون هیچ حرفی بازم مثل بشم باهاشون ،بنظرتون حق دارم ؟

تنها ترینم🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حق ک داری ولی خب آدمم خوب نیس کینه ای باشه اگه واقعا پشیمونه وعوض شده توام خوب شو باهاشون

اخه بدون دلیل منو اذیت کردن حتی اگه سر سوزنی من مقصر یودم انقد تو دلم نمیموند  خیلی سخته بدون دلیل اذیتت کنن بعدش هم پرو پرو خودشونو بزنن به اون راه

تنها ترینم🥲
اخه بدون دلیل منو اذیت کردن حتی اگه سر سوزنی من مقصر یودم انقد تو دلم نمیموند  خیلی سخته بدون د ...

این بلا سره خودمم اومده ولی من گذشتم ازشون

♡♡اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم♡♡شهید.......😔😔😔