2752
2734
عنوان

ثبت نام کنکور تمدید شد💥💥

186 بازدید | 20 پست

بچه ها باز فرصت ثبت نام دادن ولی برای فرهنگیان زمستون گفته بودند میدن ندادن بیاین به ساز مان سنجش درخواست بدیم  الان ک ثبت نام و تمدید کردن برای تیر هم آزمون فرهنگیان بگیره  

این تمدید ک دادند نوشتند به علت درخواست زیاد بوده تو سایت برید ببینید برای اینم درخواست بدیم میزارن ثبت نامشو

از طرفی هم دوازدهمین نتونستن اردیبهشت فرهنگیان خوب بدن شاید فرجی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گزاشتم تو اون قسمت ک خبرا رد میشه هست تروخدا همکاری کنین فرهنگیان بزارن الان من درخواست دادم بقیم در ...

تا اخر شب چندبار تاپیک رو تکرار کنید یا تو ساعت پربازدید تاپیک بزنید بچه ها ببینن حمایت کنن 

اره یه بارم اخر شب بزنید  فردا هم تکرار کنید  خیلی از دخترها دنبال قبولی فرهنگیان هستن م ...

اره چون اول ک ثبت نام گزاشتن شرایط سنی کم بود بعد  ک زیاد کردن خیلیا نفهمیدن جا موندن 

قبل این جریانات ک انقد متوسل شدم ب شهدا دیشب واقعا خسته شدم همش میگفتم خدا یه نشونه ای بزار خدا کنه همین ک تمدید کردن نشونه باشه واقعاً. 

فک نکنم کنکور فرهنگیان تمدید شه منظورشون کنکور تیره نه فرهنگیان 

درسته ولی خب اگر درخواست بدیم... برا تیر هم فرهنگیان شاید بزارن چون تو زمستون هم گفتن فرصت ثبت نامشو تمدید میکنن ک نکردن خیلیا جامونده شاید فرجی شد

2706