2733
2734
عنوان

دوستم عاشق یکی شده

463 بازدید | 31 پست

اومده خواستگاریش 

۱۳ سال از خودش بزرگتره 

هرچی میگیم بابا خیلی‌ ازت بزرگتره میگه مهم نیست 

خانوادش هم راضی آن چون وضع طرف خیلی‌ خوبه 

حالا درسته دوست صمیمیم نیست ولی براش نگرانم 

من دیدم کسایی رو که تفاوت سنیشون خیلی زیاده و باهم زندگی میکنن ولی اکثراً مثلاً مال ۲۰ سال پیشه ازدواجشون

کسی رو دیدین با این تفاوت سنی از زندگیش راضی باشه؟

دوستم ۱۹ سالشه

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

آره ولی به نظرم بهش بگو یه مشاوره پیش از ازدواج بره

البته پسرا معمولا سن عقلی شون پایین تره

۱۳ سال خیلی هم نیس، من با ۲۰ سال اختلاف هم دیدم خوشبختن

کاربری متعلق به دونفر است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره ولی به نظرم بهش بگو یه مشاوره پیش از ازدواج بره البته پسرا معمولا سن عقلی شون پایین تره ۱۳ سال ...

حالا اون آقا هم واقعاً همه جوره شرایط ازدواج رو داره ولی تفاوت سنیشون یک مقدار نگران کننده هست 

میگم بره پیش مشاور ، میگه پولشو تو میدی؟😐

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
بخاطر پوله دیگه 😂🤧

نمی دونم والا 

آخه فکر نکنم 

همش میگه وای ذهنم همش درگیرشه ، عاشقشم بدون اون نمی‌تونم 

ببین به نظرم تو هیچی نگو اصلا

دو روز دیگه هر اتفاقی بیفته تو رو هم توش مقصر میدونه

ازدواج نکنه حسرت میخوره میگفه تقصیر تو بود، بکنه از زندگیش راضی نباشه بازم تو رو مقصر میدونه

کاربری متعلق به دونفر است
نمی دونم والا  آخه فکر نکنم  همش میگه وای ذهنم همش درگیرشه ، عاشقشم بدون اون نمی‌تونم&nb ...

نمی‌دونم چیه ! آخه آدم عاقل همچین ازدواجی نمیکنه که . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
مگه نمیگه یارو پولداره؟ خب اون بده دیگه

هموووون

میگه وقتی من راضی اون راضی و خانواده ها راضی چه لزومی داره من بهش بگم تو چه ایرادی داری که بریم مشاوره

میگم مگه این همه زوج میرن مشاور همشون ایراد دارن ولی گوشش بدهکار نیست 

2706