2733
2734
عنوان

در مورد زگیل تناسلی یا hpv

188 بازدید | 15 پست

در مورد زگیل تناسلی میخوام اطلاعاتمو بهتون بگم

اول اینکه بعضی از سویه ها خطرناکه به سرطان دهانه رحم منتهی میشه و همشون خطرناک نیستن. از طریق رابطه جنسی بیشتر منتقل میشه و سن و سال نمیشناسه.این بیماری از طریق ویروس منتقل میشه. راه تشخصیش فقط از طریق نمونه برداری از دهانه رحم. برای اقایان مشکلی ایجاد نمیکنه وگاهی اصلا هیییچ عارضه ای نداره و فقط انتقال دهنده هستن. بعضی تز خانمها هم میگرند بدون اینکه متوجه بشن خودبه خود سیستم ایمنی بدن باهاش مبارزه میکنه و متوحه نمیشن 

این ویروس اصلی ترین تغذیه اش از زینک بدن هست. پس لازمه اول از همه ازمایش خون بدین. غذاهایی که اهن و زینک داره مصرف نکنین.کپسول کوئرس پلاس استفاده کنین. ویتامین سی برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن.اگه مس بدنتون در ازمایش کم بود شربت اسموننس فاقد زینک بخورین. حواستون باشه اگه زینک بخورین ویروس رو غذا دادین و قویترش کردین. پس اگه داخل ازمایش زینک کم بود کمی تحمل کنین به هیچ عنوان زینک نخورین تا بیماری خوب شه چون ویروس داره از زینک تغذیه میکنه  

اگه زینک بخوری قویترش کردین. 

استخر منتقل میکنه؟

استخر یا لیزر در صورتیه ترشحات فرد مبتلا روی سطح باشه و‌بلافاصله شما همونجا رو لمس کنین بله منتقل مبشه. 

ولی در مجموع این یک ویروسه و‌راه انتقالش خیلی سریعته مثل ویروس کرونا که خیلی زود انتقال پیدا میکرد. منتها کرونا از طریق تنفس بود ولی این ویروس از طریق ترشحات بدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم تقریبا ۶ ماهه درگیر از روزی که یکیشو روی پوستش دیدم دیگه رابطه نداشتیم اصلا تواین ۶ ماه من هیچی درنیاوردم ممکنه من مبتلا شده باشم ؟ نرفتم ولس پاپ اسمیر چون گفتم شاید بگه دارم واسترس بگیرمو باعث شه بروز بده بیرون 

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2731

پاورفیت ک قرص این ویروس هست زینک و بتاکارتین داره. 

چرا این حرف و میزنید؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

اینکه یه جا زندگی میکنیم وهمش استرس دارم ازش بگیرم خیلی سخته واقعا

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
پاورفیت ک قرص این ویروس هست زینک و بتاکارتین داره.  چرا این حرف و میزنید؟

منم میخواستم بگم دکترا ویتامینایی میدن که زینک داره توش

استخر یا لیزر در صورتیه ترشحات فرد مبتلا روی سطح باشه و‌بلافاصله شما همونجا رو لمس کنین بله منتقل مب ...

یکی به من گفت از راه شلوار هم منتقل میشه مثلاً اگر قبلاً کسی که مبتلا بوده پوشیده باشه

درسته؟

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
همسرم تقریبا ۶ ماهه درگیر از روزی که یکیشو روی پوستش دیدم دیگه رابطه نداشتیم اصلا تواین ۶ ماه من هیچ ...

زگیل یک ویروسه از هرجایی میتونین بگیرین حتی دندانپزشکی استخر لیزر 

سیستم ایمنی بدنتون رو ببرین بالا 

[QUOTE=339978194]اگه شوهر داشته باشه زن هم حتما میگیره ؟؟؟[/بله 

همه خانوما فکر میکنن از شوهرشون گرفتن و حتما بهشون خیانت شده در صورتیکه اشتباس 

این ویروس فقط از طریق رابطه جنسی منتقل نمیشه. روشهای انتقال دیگه ای هم داره

پاورفیت ک قرص این ویروس هست زینک و بتاکارتین داره.  چرا این حرف و میزنید؟

اینکه حرف من نیس. حرف یک دکتره که محققه و تحقیق کزده منم این رو کفتم چون دیدم چندین نفر که این بیماری رو داشتن درمان شدن. پیچ دکتر رو میتونین تو اینستا دنبال کنین مطالب داخل پیج رو بخونین. dr.mohamdpour2817

2706