2733
2734

شوهرتون با زن داییش خیلی راحت باشه از همه جا باهم شوخی کنن زن داییش درد و دل کنه با شوهرش 

بعد تو اینستاگرام همش بهم پست بفرستن زنداییش اصلا برای شما پستی نفرسته ولی مدام به شوهرتون بفرسته 

بعد زن داییش جوون هم باشه 

بعد ببینین شوهرتون کلا دایرکت اینستاش رو پاک کرده باشه 

بعد دوباره زنداییش دوتا پست خنده دار فرستاده باشع نصف شب

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چت کردن و دردودل همسر با زندایی کلا اشتباهه چه برسه به اینکه بخواد پاک کنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731

خیانت : 

من در نمی‌زنم میام با لگد 😐👈🏻💔

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چت کردن و دردودل همسر با زندایی کلا اشتباهه چه برسه به اینکه بخواد پاک کنه

از شوهرم یبار پرسیدم چرا پاک کردی هول حالت کرد خودش رو جمع کرد گفت نه پاک نکردم مگه پاک شده 

🥲🥲🥲

خیلی ناراحت میشم 

فقط یبار گفتم چرا پاک کردی هول کرد بعد خودش‌و‌ جمع‌کرد گفت نه مگه پاک شده 

فقط یبار گفتم چرا پاک کردی هول کرد بعد خودش‌و‌ جمع‌کرد گفت نه مگه پاک شده 

بهش میگفتی چرا هول کردی 

اگه به زنداییت چشم داری بگو مام بدونیم عمرم به پای تو تخم ح.روم تلف نکنم (عصبانی شدم حقیقتا)

⁦♥️⁩

ذهنت را درگیر نکن .شاید حرف و بحثی از زندگی یا پدرومادرش بوده و نخواسته شما بخونی و بفهمی ماجرا چیه ....

همه حرف و پیام ها ک بوی خیانت نمیده ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
بله ناراحت میشم چه معنی داره اخه 

بعد بخدا انقدر رو‌من‌حساسه رفته بودیم دندون پزشکی یه پسر دانشجو بود همسن‌ خودم بود نوزده بیست من یچیزی اشتباه گفتم بعد اون‌خندید منم خندیدم انقدر بدش اومد شوهرم گفت چرا خندیدی خودش الان اینطوریه‌🥲

ذهنت را درگیر نکن .شاید حرف و بحثی از زندگی یا پدرومادرش بوده و نخواسته شما بخونی و بفهمی ماجرا چیه ...

اخه پس من چرا همچی زندگیم رو بهش میگم ؟:)

2706