2733
2734
عنوان

چند ماهه بعد عروسیمه

209 بازدید | 11 پست

خواهرام باهام دشمن هستن

اصلا از عروسی ،اینکه چه لباسی قراره بپوشن حرفی نمیزنن

براشون‌مهم نیس که عروسی خواهرشونه

اگه تو عروسی مثلا نیان یا مثل مهمون بشینن واسه من بد میشه یا آبروی خودشون‌میره؟

برای ط بد میشه باهاشون حرف بزن ببین چشونه 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برای هردو بده .حالا تاچندماه دیگه اروم اروم خودتو بهشون نزدیک کن .ی روز زنگ بزن بهشون و بگو بیاین بریم خواهرونه بیرون منم ی کم خرید دارم .ی بار دیگه بگو کم کم اماده بشید باید جهیزیمو خوشگل بچینید و ازاین قبیل حرفها .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
برای هردو بده .حالا تاچندماه دیگه اروم اروم خودتو بهشون نزدیک کن .ی روز زنگ بزن بهشون و بگو بیاین بر ...

کجایی کاری

از الان گفته اند ما نمیاییم

قراره تنها بچینم

ازین ناراحتم به فکر لباس و رقص روز عروسی نیستن

کجایی کاری از الان گفته اند ما نمیاییم قراره تنها بچینم ازین ناراحتم به فکر لباس و رقص روز عروسی ...

دوباره بحث را بکش و بگو بیخود میکنید نیاید .مگه من غیرشما کی رو دارم .باخنده بگو نیاین خودم میزنمتون .....ی وقتایی ادم باید غرورشو بذاره کنار و بحثو بکشه به شوخی ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
برای من ؟اخه اونا خودشون بزرگن عروسی فامیل میشد ازقبل لباس اینا میخریدن اینا اصلا اهمیت نمیدن

خب فردا توخانواده شوهر میکن خاهرای عروس اینجور بودن اونجور بودن پس برا ط بدمیشع

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️