2733
2734
عنوان

فشار به ملاج نوزاد

89 بازدید | 15 پست

سلام عزیزان

پسر بزرگم هشت سالشه و دخترم سه ماهس

پسرم همش میپرسه سر بچه نرمه؟ منم نمی خوام حساسش کنم اما حواسم هست.

گاهی می بینم بالا سرش هست تا چند روز استرس دارم نکنه سر بچه رو فشار داده باشه.

به نظرتون از کجا میشه فهمید؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
بله داشتم
1
25%
نه نداشتم
3
75%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دیگه ۸ سالشه بهش بگو مواظب باشع

منم دخترم ۷ سالش بود پسرم دنیا اومد 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
اون بیشترلج میکنه بچه برادرمن نمیذاشت بغل کنن کوچک روگریه میکرد

من خودم بچه ۸ساله دارم هر چقدرم لج کنه بازم میدونه نباید به کسی آسیب بزنه کوچیکتر بود ۳یا۴ساله میگفتم آره ممکنه ولی پسر ۸ساله عاقله

نه برای معاینه ببری خودشون معاینه میکنن شدید وقتی ازبیمارستان بخای خروج بزنی بچه روبالاپایین میکنن ا ...

والا بچه منو ک خیلی بااحتیاط تکون میدادن

موقع ترخیصم باباش بغلش کرد پرستاره هی میگفت مواظب باش نندازیش

والا بچه منو ک خیلی بااحتیاط تکون میدادن موقع ترخیصم باباش بغلش کرد پرستاره هی میگفت مواظب باش نندا ...

نه میترسن واکنش نشون بدین جلوتون انجام ندادن الان کشورهای خارجی منتشرکردن معاینه خروج کودک ازبیمارستان کودک اگه نتونه دست هابگیرمشکلی داره یانتونه بشینه مشکلی دارن ازدستهای بچه میگیرن بلندش میکنن اینستاداری بگم کانالش ببینی پرستارهادکترهای ایرانم تاییدکردن اینکارمیکنن 

2706