2733
2734

سلام به همگی خانما الان من ۳۶ هفته ام و سونو رفتم گفت وزنش دوکیلو سیصد گرمه که کمه دکترمم گفت فوقش تا ۳۸ هفته نگهش میداریم بعد سزارینت میکنم(اینم بگم سر بارداریم غلظت خون گرفتم ک روزی دوتا آمپول میزنم بخاطر همین بچه خوب وزن نمیگیره) حالا سوالم اینه ک بچم خداروشکر مشکلی نداره بجز کم وزنی می خوام بدونم با چند کیلو به دنیا بیاد میزارنشون تو دستگاه؟؟؟ خیلی نگرانم ک نزارن تو دستگاه بچرو و چی خوب ک بخورم این دوهفته وزنش بیشتر شه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کباب موز مغزیجات زیاد بخور

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731

تودستگاه انشاءالله نمیره ریه اش کامل باشه

گوشت کبابی بخور

اما درکل سونوها اصلا دقیق نیست 

پسر من ریز بود الان ماشاءالله ماشاءالله نرماله ازنظر قد ووزن 

بودند بچه هایی تپل بودند الان ریزه شدند

به وزن بچه ربطی نداره اگه مثلا قبل ۳۶ هفته باشه بخاطر ریه هاش میزارن، بچه شما بعد زایمان اگه مشکلی نداشته باشه مرخص میشی فقط  بخاطر وزن نگه نمیدارن.

دخترم ۳۶ هفته بود وزن دو کیلو بخاطر زردی موند چند روز 

من دخترم ۲۸۸۰هفته ۳۸بود اما سر پسرم دو هفته آخر روزی ۳لیوان یا کمتر دلستر خوردم و چهار کیلو بود موقع تولدش در ۳۸هفته . البته بچه هفته های آخر خیلی یهو وزن میگیرن .ان شا الله به سلامتی . 

منم غلظت خون دارم فعلادارومیخورم ممکن برای منم قوی تربشه امپول بزنم

غلظت خون خیلی بده منم اول آسپرین می‌خوردم بعدش شد آمپول انوکساپارین الان شده هپارین اونم روزی دوتا 

من دخترم ۲۸۸۰هفته ۳۸بود اما سر پسرم دو هفته آخر روزی ۳لیوان یا کمتر دلستر خوردم و چهار کیلو بود موقع ...

زنده باشن انشاالله... امیدوارم برا منم حداقل سیصد چهارصد گرم دیگه وزن بگیره

2706