2733
2734
عنوان

دوستان من یه سوال دارم

79 بازدید | 11 پست

اینجا اکثریت میگنن رابطه دوران نامزدی غلط اوکی ولی پس چرا انقدر تاپیک خیانت و دست بزن  اینجا هست؟شما ها ک خودتونو نگه داشتین چی شد؟

تاپیک پیوند دندان به شقیقه را مشاهده میکنید 😐😐😐

گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده   دوست صمیمی بچگیام اسمش شقایق هست و اسم پدرش دانش    لطفا اگر خودتون هستین یا میشناسیدش بهم بگین🥺 ❌❌جهت اطلاع این اکانت رو یکی از دوستام داده دستم اکانت خودم نیست🥰♥️

البته دندان نیست ولی نمیخام حرف بد بزنم😂

گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده گمشده   دوست صمیمی بچگیام اسمش شقایق هست و اسم پدرش دانش    لطفا اگر خودتون هستین یا میشناسیدش بهم بگین🥺 ❌❌جهت اطلاع این اکانت رو یکی از دوستام داده دستم اکانت خودم نیست🥰♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه دیگ مگ نمیگین اگ یکی بخوادت صب میکنههه؟چرا شماها ک صبر کردین شوهراتون اینجوری از اب در اومدن ماشالله یکی دونفرم نیستن خیلینننن

2731
نه دیگ مگ نمیگین اگ یکی بخوادت صب میکنههه؟چرا شماها ک صبر کردین شوهراتون اینجوری از اب در اومدن ماشا ...

شوهر من که اینجوری در نیومد خدارو شکر 

بعدم نامزدی دوران شناخت طرف مقابله نه دوران خوش گذرونی و رابطه اومدیم و رابطه برقرار کردیم و طرف ناتو از آب درومد 🤷🏻‍♀️

ابرو؟کی قراره بفهمههه مگ؟

ممکنه طرف مقابلت از همین برای باج گیری و تهدید استفاده کنه 

طرف عقد باشه چون دلیل محکمی برای رابطه داره کسی بهش حرفی نمیزنه اما کسی ک توی نامزدی اینکارو انجام بده راحت توی اذهان بقیه برای خودش پرونده هول  و شهوتی بودن میسازه ک چطور نتونسته خودشو توی این مدت کم تا عقدش مدیریت کنه