2752
2734
عنوان

از دست مادر شوهرم خیلی حرصیم

210 بازدید | 23 پست

من مراسم عروسی نداشتم و عوضش رفتم مسافرت، از سفر ک اومدم مادرشوهرم ی سرویس خیلی سبک برام اورد، ولی حالا ک خواهر شوهرم ازدواج کرده رفته ی سرویس خیلی سنگین براش برداشته. برا من خیلی کارا نکرد مثلا ما رسم داریم دختر ک میره خونه اش پسر باید ی سرویس چینی بده ولی ب من نداد یا موقع خرید سر عقدمون گفت کلا 60 تومن میدم با همون خرید کنید، خیلی ازش دلم پره، میخام ی جوری سرش خالی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم از قدیم گفتن عروس دختر نمیشه.مادر شوهر مادر آدم نمیشه😂خب دخترشه از تو جلوتره واسش.معلوم واس اون بهترینو انتخاب میکنه.بیخیال خودتو شوهرتو بچسب 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

تو عروسشي اون دخترش اين يك 

دو هم از شوهرت توقع بايد ميكردي 

يعني جا ما بوديد كه ريالي كمك نميكردن چي ميگفتي 

البته من موقع انتخاب جيب همسرمو ديدم نه پدر مادرش 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عزیزم از قدیم گفتن عروس دختر نمیشه.مادر شوهر مادر آدم نمیشه😂خب دخترشه از تو جلوتره واسش.معلوم واس ا ...

ببین اصلا نمیتونم تحملش کنم، دلم میخاد ی جوری براش تلافی کنم، اینقد سر شوهرم غر زدم بدبخت رو هم اذیت کردم 

اره دیگه تنهاکاری که میتونی بکنی هرموقع رفتی خونش مهمونی بود دخترش کاراشوبکنه حالاکه اینقدربراش سنگ تموم گذاشته دخترشم تلافی کنه ودیربه دیردعوتش کنی خونت

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

تازه دیشب خونشون بودیم از وقتی خواهر شوهرم ازدواج کرده اصلا بهش هیچی نمیگه کمک کن، بعد دیشب ب من گفت میشه کیک رو برش بدی، منم خودم رو زدم ب اون کوچه بعد دیدم کیک رو با چاقو برام اورد ک برش بدم منم گفتم خیلی ببخشید نمیتونم :) 

ببین اصلا نمیتونم تحملش کنم، دلم میخاد ی جوری براش تلافی کنم، اینقد سر شوهرم غر زدم بدبخت رو هم اذیت ...

دیوونه ای بخاطر اون الکی توو زندگیت بحث راننداز.اصلا اهمیت نده مهم نباشه برات

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2706