2733
2734
عنوان

دیروز برای شایع ، امروز برای معین :)

151 بازدید | 13 پست

دیروز برای ممرضا شایع تاپیک زدم ، خیلی استقبال کردین ...

تازه یکی از کاربرا پیشنهاد داد هر شب برای یه رپر تاپیک بزنم و دو تا از کاربرا هم گلگی کردن که از خواننده های پاپ قدیمی تاپیک زدن و هیشکی باهاشون همراهی نکرده ...

.

.

.

(یه پرانتزی هم باز کنم برای اون دوستمون که گفت هر شب درمورد یه رپر تاپیک بزن ، خواستم بگم امشب بازم تاپیک میزنم ، هرکی دوست داشت بیاد دیگه... ، خلاصه دور هم جمع شیم .😁)

.

.

.

خب تاپیک الان باشه برای پاپ قدیمی ؛ کدوم خواننده رو بیشتر دوست دارین و خاطره خوب باهاش دارین ، بگین  :)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پاپ قدیمی باشه دیگه ... ترجیحا ایرانی ولی خب هر چی دوست داری بگو ...😁

ایرانی فرامرز اصلانی ..صدای تر و تمیز ‌.. خیلی دوست دارم صداشو مخصوصا ترانه بی وفا

و اینکه عارف هم عالیه..

هالیوود سبکِ لانا دل ری و ملانی مارتینز .. گاهی بیلی

کیپاپ صدای جیمین و جِی کِی ..

همین :)

난 매일 거울에서 내 살인범을 봐😄
ایرانی فرامرز اصلانی ..صدای تر و تمیز ‌.. خیلی دوست دارم صداشو مخصوصا ترانه بی وفا و اینکه عار ...

درمورد پاپ خارجی یه روز حتما تاپیک میزنم ، اونجا درمورد بیلی باهم بحث میکنیم :)😁🚬😂

فرامرز خیلی خفنه باباااا :) من هایده و مهستی و ویگن هم دوست دارم

دقیقا 

بانو هایده که محشر هست وسعت صدا ..

ولی خب پسندم سبک مِلو عه..

آروم باشه بهتره..

난 매일 거울에서 내 살인범을 봐😄
درمورد پاپ خارجی یه روز حتما تاپیک میزنم ، اونجا درمورد بیلی باهم بحث میکنیم :)😁🚬😂

وآنتونز تو این خواننده جدید ها بهتره..

از نظر موسیقی و متن

مخصوصا 

دشت پروانه ها-

ساقی- 

اراده کن-

난 매일 거울에서 내 살인범을 봐😄