2733
2734
عنوان

دخترای مجرد توخونه باباتون احساس اضافه بودن میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 65 پست

1 سال ازت بزرگترم مامانم که هرکی میاد بدون اینکه حتی به کسی اطلاع بده میگه دخترم بچه اس ردش میکنه بابامم که میگه یا دکتر شو یا برو خارج دیگران هم که میگن بدبخت از شوهر اینده ات خودمم که گفتم جام خوبه خونه بابام خوبه حالا حالا جم نمیخورم یه شغل خوب داشته باشم مسئولیت خودم تنها رو دارم هزینه انچنانی ندارم پولام رو جمع میکنم ماشین و خونه تهیه میکنم تنها زمانی که واقعاااااا دلم میخواست ازدواج کنم دوران کنکور بود گفتم غلط کردم که گفتم میخوام مستقل و قوی بشم یکی بیاد نجاتم بده دو دقیقه بعد دوباره بلانسبت مثل سگ درس میخوندم😂😂

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا از دست توو😂😂 کلی گفتم وگرنه من خودم قبل ۲۵ اصلا ازدواج نه😂

اره نظر منم همینه منتهی نمیدونم چرا فکر میکنم دیگه خیلی تو بچگیام موندم😂چند روز پیش داشتم فکر میکردم اگه یا خواستگار بیاد چجوری بیارمش تو اتاقم وقتی همش عروسکه و صورتی فکر میکنه میخواد بچه ببره از پرورشگاه بیچاره😅

من حوصله خودمم ندارم بعد فکر کن یک موجود باید بیاد تو زندگیت که حریم شخصی مقابلش نداشته باشی وحشتنا ...

اره دقیقا 

چیز خیلی عجیبیه 

فک کن یه آدمی که اصن نمیشناسیش یهو بیاد تو زندگیت و باید تا آخر عمر باهاش زندگی کنی و نزدیک ترین آدمت میشه

بعد باید خانواده اونم علاوه بر خودت تحمل کنی 

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
اره نظر منم همینه منتهی نمیدونم چرا فکر میکنم دیگه خیلی تو بچگیام موندم😂چند روز پیش داشتم فکر میکرد ...

نه بابا پسرا از دخترای دل زنده و شیطون خوششون میاد 

حالا من اینطوری نه ولی کلا اهل خل بازیم و ساده اگه یه پسری یه روز بام بگرده میگه این خله ولش کن 😂 با یه پسری مجازی رفیق ( رل و رابطه نه در حد دوست معمولی) بودم میگفت نمیدونم واقعا اینقدر ساده و خل و چلی یا اینطوری وانمود میکنی

من فقط نیاز جنسی بهم فشار میاره😵‍💫😂

روم ب دیوار😂😂🥲

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
بخدا هرچی رفتار بچگونه و لوس و ناز بوده ریخته تو من مونده تو دلم یکم سنگین رنگین رفتار کنم😐✨میام خو ...

حالا من لوس نیستم خداروشکر😂

ولی عین تو وقتی میخوام باشخصیت باشم خندم میگیره

بعد یه چی دیگه اینکه با همه سریع صمیمی میشم بعد تند پشیمون میشم دلم میخواد طرفو بکشم چون خیلی از همه چیه زندگیم بهش گفتم😂

2706