2737
2734
عنوان

سلام😊

399 بازدید | 33 پست

سلام دوستان من تازه عضو شدم خیلیم وارد نیستم.راستش منو همسرم چندوقتی میشه که برنامه های فضای مجازی رو از گوشیامون پاک کردیم.راستش من خیلی وابسته بودم و یکم سختمه اتفاقی این سایتو دیدم.امیدوارم بتونه کمک کنه که کم کم عادت کنم😥

ببین،دوست دارم...💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خوش اومدی☺☺اینجا کمک میکنه که اونا رو فراموش کنی اما بعدا باید دنبال یه راه باشی که نی نی سایت را ترک کنی چون معتادش میشی. 

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

معتاد میشی گلم نکن از همین الان برگرد    

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

بنظرم سریع حذف کاربری بزن.  .چون منم شوهرم تلگرامم و پاک کرد اومدم اینجا الان وضعیتم بدتر شده..بهرحال خوش اومدی عزیز

یــک وقت هایـی دست و دلم به زندگــی کـه هیــچ، به حـرف زدن با آدم ها هم نمی رود..!
فکر نکنم بشه من ده بار اینکارو کردم😝چرا پاک کردین شما؟؟؟

وای واقعاا؟نمیشه ینی؟😧چون دیگه شورشو درآورده بودم.صبح تا شبم تو اینستا و تل و اینا ول بودم.به عبارتی بی جنبه شده بودم.الان تو ترکم😑

ببین،دوست دارم...💑
سلام خوش اومدی☺☺اینجا کمک میکنه که اونا رو فراموش کنی اما بعدا باید دنبال یه راه باشی که نی نی سایت ...

وای نه😐بدتر شد که

ولی فکر نکنم اینجوری بشه.چون الان همه ی اون برنامه ها شده فقط و فقط یه کاربری تو این سایت😊این موضوع خودش واسم خوشحال کننده ست

ببین،دوست دارم...💑
2706