2752
2734

من یکم وسواس دارم و آدم صفر و صدی ای هستم

میگم یا ی کاری رو انجام نمیدم یا ب نحو احسن باید انجامش بدم 

وقتی میام ی کتاب و بخونم انقدررر برای یه درس انرژی می‌زارم و دقیق میخونم ک برا درس بعدی حوصله ندارم

درحالی ک همه همکلاسیام از من جلوئن 

چطور بدون خستگی چند درس و بتونم بخونممم😭😭

همشم میام تو گوشی

انفرادی شده سلول به سلول تنم ...                    خود من در خود من در خود من زندانی است ...
منم همینجوری بودم ی کاغد بزار کنار دستت و هرچی رو میخونی بنویس و دیگه هم ب عقب نگاه نکن برای من ج ...

اینجوری آخه وقتم گرفته میشه

انفرادی شده سلول به سلول تنم ...                    خود من در خود من در خود من زندانی است ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجوری آخه وقتم گرفته میشه

از آخر شروع کن بیا اول!

یا یجوری بخون و برای خودت توضیح بده و بگو که دیگه بر نمیگردی صفحات قبل چون یادشون گرفتی و دیگه وقت  نداری برگردی هی با خودت بگو

اینجوری روزنامه وار بخونم بعدش برمیگردم دوباره و دوباره

یجوری خودتو گول بزن دیگه😁

2731
از آخر شروع کن بیا اول! یا یجوری بخون و برای خودت توضیح بده و بگو که دیگه بر نمیگردی صفحات قبل چون ...

😂😂

مرسی 💙