2752
2734

میشه از کارش از تجربه تون بگین

آیا دکتر خوبیه میتونم اطمینان کنم بهش یا نه

پسر من ۳۲ روزه بدنیا اومده متاسفانه سوراخی قلب دارن

از اینترنت سرچ کردیم دکتر شعبانیان رو تعریف میکنن

ای روزگار با من هر کاری کردی...🤲هر کی امضامو دید برای سلامتی پسرم دعا کنین "التماس دعا"

دختر منم سوراخ قلبی داره

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
دختر منم سوراخ قلبی داره

همین که گفتین ۹ماهشه

الان تاپیکت بودم

یدونه است 

دکترتون کیه راضی هستین

بعدم قرص اینا نداده بهتون

ای روزگار با من هر کاری کردی...🤲هر کی امضامو دید برای سلامتی پسرم دعا کنین "التماس دعا"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین که گفتین ۹ماهشه الان تاپیکت بودم یدونه است  دکترتون کیه راضی هستین بعدم قرص اینا نداده ...

ن ۸ماهشع

ن گفتن اکو بدیم

اگه خودش بسته نشد دارو میده

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2731
ن ۸ماهشع ن گفتن اکو بدیم اگه خودش بسته نشد دارو میده

آره ببخشین ۸ماه گفتین

مگه تا الان نرفتین اکو. از کی فهمیدین سوراخی داره باید ای ما از روزی که بدنیا اومد تشخیص صدای اضافه دادن بعد ۸روز بردیم اکو متاسفانه برای بچه من بزرگه

برای بسته نشدنش هم فکر کنم بعد مدتی دارو اینا میدن