2733
2734
عنوان

فانتزی های دوست پسرم

916 بازدید | 65 پست

ظاهر خیلی براش مهمه ، حضوری منو دیده خوشش اومد ولی موهام زیر شال بود از قصر چندبار انداختم شال رو که ببینه ،ولی دقت نکرد ه ،خیلی موهام کم پشته در حدی که خیس باشه موهام کف سرم معلومه ، ولی خشک و تمیز باشه معلوم نیست اما کم پشتیش خیلی فجیحه،دو باره تصویری حرف زدیم گفت که من موی بلند دوست دارم ، و آرایش چشم مشکی رژ دوست ندارم ، و من موهام کوتاهه و کم پشت  و آرایش چشم هم بلد نیستم ، و همش بهم میگه که عزیزم من اینجوری دوست دارم موهاتو بلند کن ، چشماتو فلان کن کرم پودر نزن رژگونه نزن رژ دوست ندارم پوست طبیعیش خوبه و از این حرفا چکار کنم ؟موهامو چکار کنم ؟

به اون چه ربطی داره 😕😑

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم اول اشنایی یادمه بااینکه موهام هم خوشرنگه هم‌مادرزادی لخته عمدا ازارو بدجنسی  گفت برو ‌‌کراتین کن موهاتو باخرج خودت بلایی سرش اوردم به غلط کردم افتاد

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
میگه اینجوری دوست دارم 

بگو من اینجوریم 

میخواد بخواد میخواد نخواد ,

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
منم اول اشنایی یادمه بااینکه موهام هم خوشرنگه هم‌مادرزادی لخته عمدا گفت برو ‌‌کراتین کن موهاتو بلایی ...

افرین

اصلا به طرف مقابل چه ربطی داره تو پوشش ادم دخالت کنه 

2706