2752
2734

نه والا من که حسودی نمیکنم

کلا حسودی نیستم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه کی گفته اتفاقا انقد ازش تعریف میکنم 🙁اونایی که این مدلی ان یه حس حقارتی نسبت به خودشون دارن خدارو شکر من از خودم راضی ام اهل رقابت با بقیه هم نیستم

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اگ ببینی ازش متنفر میشی؟ 

اونو که شوخی کردم

نه چرا متنفر؟خوشگلی یا زشتی یه نفر چه آسیبی به من میزنه که بخوام متنفر شم؟در کل زیاد درگیر بقیه نیستم و تقریبا هیچیِ هیچکی واسم اهمیتی نداره

توی این دنیا جز مرگ همه چی دروغه...💔
من از وقتی عکس پروفمو ( تلگرام) خودمو با رایش  گذاشتم دوستام ب زور جوابمو میدن یا بد حرف میزنن ...

من چند سال پیش یه مدت اینجا پروفم عکس خودم بود،ناشناس داشتم،خیلیا میومدن توهین میکردن

نه کی گفته اتفاقا انقد ازش تعریف میکنم 🙁اونایی که این مدلی ان یه حس حقارتی نسبت به خودشون دارن خدار ...

به نظر منم ادم زیبایی میبینه باید بگه

ولی یه سریا هستن ازشون تعریف کنی تا ۵۰ سال آینده هر اتفاقی بیافته میگن فلانی چشمون زد

نمیفهمم این دخترای بلاگر کامنتاشون ک نگا میکنی کلی دختر غریبه قربون صدقشون میرن اونوقت اطرافیان ما میان اینستا بعضیاشون لایکم نمیکنن یا یدونه عکسمو لایک میکردن بعد با دقت زل میزدن تو صورت من ببینن چقدر شبیه عکسامم