2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی

104 بازدید | 14 پست

سلام 

من جمعه رابطه داشتم (رابطه ی مقعدی ) که شک کردم شاید مایع منی با واژنم تماس داشته باشه و از استرسم قرص اورژانسی خوردم ( ال دی مصرف کردم ۴ تا نیم ساعت بعد رابطه و ۴ تا ۱۲ ساعت بعدش ) الان ترشحات سفید دارم که همیشه قبل پریودم همینطوری میشم علاوه بر ترشحات خیلی حالت تهوع و گرفتگی زیر شکم هم دارم بنظرتون طبیعیه؟🥲💔الان سه شنبس و ۵ روز میگذره از خوردن قرص

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
پدر هورموناتو ک در اوردی دختر

واقعا؟ ینی اینقدر بد بوده🥲💔چند ماه پیشم استفاده کردم پریودام به کل نابود شدن تازه این ماه خوب شده بود که دوباره مجبور شدم قرص بخورم🤦🏻‍♀️💔

واقعا؟ ینی اینقدر بد بوده🥲💔چند ماه پیشم استفاده کردم پریودام به کل نابود شدن تازه این ماه خوب شده ...

ببخشیدا نظر شخصیمه ولی ردبطه مقعدی خطرناک ترین و دردناک ترین رابطست. سعی کن تا میتونی دوری کنی ازین کار خیلیییی عوارض داره

دومن همون اورژانسی یکو نیم میخوردی کافی بود دیگه چ کاری بود چنتا ال دی خوردی 

ببخشیدا نظر شخصیمه ولی ردبطه مقعدی خطرناک ترین و دردناک ترین رابطست. سعی کن تا میتونی دوری کنی ازین ...

اره منم اصلا رابطه اینطوری ندارم مثلا قبل ازین یادم نمیاد کی این کارو کردم 

قرص ال دی رو به صورت اورژانسی مصرف کردم ، قرص ۱نیم نخوردم

اره منم اصلا رابطه اینطوری ندارم مثلا قبل ازین یادم نمیاد کی این کارو کردم  قرص ال دی رو به صو ...

خب صبر کن پری میشی حتما ولی دیگه سعی کن ن قرص بخوری ن رابطه مقعدی چون قرصا تا ماه هااا عوارضش میمونه رو بدن

خب صبر کن پری میشی حتما ولی دیگه سعی کن ن قرص بخوری ن رابطه مقعدی چون قرصا تا ماه هااا عوارضش میمونه ...

ممنونم ازت 🫶🏻✨️

اره کلا این قرصا نابود میکنه آدمو علاوه بر اینکه کلی عوارض جسمی برام داشته اینقدر استرس دارم که قلبم داره میاد تو حلقم😑💔کاش زودتر پریود بشم راحت شم

2706