2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله

سلام مبارک باشه ،خداحفظش کنه

شرایطش چی بودلطفامیگی؟؟؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
سلام مبارک باشه ،خداحفظش کنه شرایطش چی بودلطفامیگی؟؟؟

چقدطول دادن ،بایدملک یاحقوق داشت؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

چند سال پیش از طرف دانشگاه رفته بودن بهزیستی

اونجا خوب میرسن 

خیبر هم زیاده تا این حد بگم که همگی لباس مارک و برند پوشیده بودن

اگه مشکلی باشه شاید کمبود محبت یا تربیتی خواهد بود ک اونم اکثر خانواده های بیولوژیک هم همین مشکل را دارند 

سلام مبارک باشه ،خداحفظش کنه شرایطش چی بودلطفامیگی؟؟؟

سلام عزیزم خیلی ممنونم.شرایط سختی نداره تو نت سرچ کنید میاره من الان زیاد حضور ذهن ندارم.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
نگوبهش ازالان

ان شاالله سال بعد تابستون قراره روانشناس مخصوصش بهش بگه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
چقدطول دادن ،بایدملک یاحقوق داشت؟

مآل ما حدود ۲ سال و نیم طول کشید البته دختر زیر دو سال که ما گرفتیم طول میکشه پسر سریعتر انجام میشه.

در مورد ملک و حقوق والا ما داشتیم حالا نمیدونم اگه کسی نداشته باشه چیکار میکنن ولی کلا باید توانایی نگهداری و هزینه های یه بچه رو بتونی داشته باشی

2706