2733
2734
عنوان

ی سوال فنی داشتم....

52 بازدید | 7 پست

شوهرم دیشب دهنش بوی امپول میداد یا همون. الکل. هیچ رفتار خاصی نداشت گفت دو. پیک. خوردم

دوستان چه مقدار الکل بخوری از حالت خودت میای بیرون؟ 

مثلا چی میشه اون. دوـ پیک خورده؟ 

دلیلش چیه؟ من واقعا سردر نمیارم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ظرفیت ادما باهم فرق داره، معمولا تا سه تا پیک اول نمیگیره

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک باریجه رو میشه گزارش بزنی؟؟برات صلوات فرستادم

زدم گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
2731
ظرفیت ادما باهم فرق داره، معمولا تا سه تا پیک اول نمیگیره

اها

خب اگه نمیگیره پس چرا میخورن

اصن با دوتا پیک هیچیت نمیشه ینی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها خب اگه نمیگیره پس چرا میخورن اصن با دوتا پیک هیچیت نمیشه ینی؟ 

ی عده میخوان فاز بردارن، شوهر شمام لابد پیش رفیقاش بوده نمیخواسته کم بیارع

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
ی عده میخوان فاز بردارن، شوهر شمام لابد پیش رفیقاش بوده نمیخواسته کم بیارع

اره خاک تو معرفتش اشغال عوضیی میدونه بدم میاد عصابم داغون میکنه باز. تف تو صورت مرددایی که باعث ازار اذیت خانواده میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40