2752
2734

من امسال وارد ۲۰ سالگی میشم ، از لحاظ جسمانی از همسن و سالای خودم خیلی عقبم اعتماد بنفس درست و حسابی ام ندارم مادرم هیچ وقت سعی نکرد پل دوستی با من باز کنه همیشه فقط صدای غر زدن و داد و بیداد کردن و نفرین کردناش خونمون رو نگه داشته .

مسئله اینه که سگ ام به من پا نمیده ، من خیلی مشکلای جسمانی روحی دارم که میدونم لایق این نیستم فعلا با پسری ارتباط بگیرم .

تو این ۲۰ سال زندگی من یک بار هم اعتماد خانوادم رو نسبت به خودم خراب نکردم تو این مسئله .

مسئله اینجاست که اومدم ازتون مشورت بگیرم خواهر من ۱۶ سالشه نسبت به من اوضای بهتری داره جرعت و دلش بیشتره تو خانواده زیاد سر ب سرش نمیزارن .

یه بازی نصب کرده اسمش پنکویین توش مافیا بازی میکنه چون اکثر اوقات بیکاره و از هدفون یا چیزی استفاده نمیکنه مختلطه پسرا هم توش میان .

تاپیک قبلای منو بخونین متوجه میشین که برادرم چقدر منو اذیت کرده و میکنه .

رفته ب پدر و مادرم گفته من از گوشیم صدای پسر میاد دوست پسر دارم به مامانم صب با دعوا میگفت دهنتو ببند و این حرفا .

من الان چیکار کنم ؟ بهش پیام بدم حدشو مشخص کنم براش یا برم مامان بابام اطلاع بدم ؟ افسار زندگی ما از دستمون خارج شده برادرم واقعا ادم اذیت کنی هست که بخوام بنویسم درد و دل کنم یک دنیا طول میکشه 

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

محل نذار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

خواهرم گاهی ازم خیلی دور میشه افسردگی گرفت امسال مدرسه شرکت نکرد انسانی رو ادامه بده که داستان طولانی داره .

الان خونه بیکاره گاهی میگه منم برم بازی کنم باهاش من هدفون میارم که صداش از اتاق بیرون نره جوری بازی میکنم که فقط خواهرم ببره یکم خوشحال بشه خودم به اندازه کافی درد واسه خودم دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
محل نذار

برادرم ادمیه که اگه میدیدیش میگفتی خوشبحال اونایی که برادر ندارن ، من الان یه موضع داشته باشم از خودم دفاع کنم بخاطر کاری که نکردم .

پنکو اصلا بازی نیست خواهرتم داره اشتباه میکنه 

میدونم اشتباه میکنه ، این وسط من دارم با این اشتباه کشیده میشم پایین فقط پنکویین نیست که به مافیا بازی علاقه داره اپ زیادی برای بازی کردن داره

برادرم ادمیه که اگه میدیدیش میگفتی خوشبحال اونایی که برادر ندارن ، من الان یه موضع داشته باشم از خود ...

میگم نشنیده بگیر و محل نذار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم