2752
2734
عنوان

برق و گاز شریکی با برادرشوهر

86 بازدید | 9 پست

شما اگه جاری تون یه کاری میکرد ک پدرشوهرتون براتون عروسی نگیره و کمک نکنه و حتی تو دوران عقد بره زن بگیره و شماره اواره میکرد حاضر بودید برق و گازتون رو از خونتون لههش بدید؟ یا قطش میکردید ؟؟ الان برق و گاز ما شریکیه علاوه بر همه اینا مستاجری هم ک اورده ی مرد مجرد اراذل دزده  که ک پول برق و گاز وو نمیده هربار ما کلی عصاب خوردی داریم واس گرفتن پول .... نظرتون چیه 

مامان یه دخمل گوگولی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همسرت باید درک کنه وخودشو به اون راه نزنه  تا ایشون نخواد شما هرچقدر هم تلاش کنی وبگی دارن سوا ...

چی بگم هر چی میگم میگه دشمنی خوب نیست ممکنه مستاجرش بیاد تو خونم دزدی کنه

مامان یه دخمل گوگولی
اسی چه جاری داری!   پدر و برادر نداشتی که جمعش کنن؟   من جای تو بودم اون جاری رو شر م ...

خودم باهاش درگیری داشتم پدرم چیکار کنه؟ اصلا نذاشتم خانواده دخالت کنن خودمون دوتا جلش کردیم ( من و شوهرم)

مامان یه دخمل گوگولی