2752
2734
عنوان

زن زیبا و کامل مرد زشت و ناقص😐🤡

725 بازدید | 40 پست

من دوستم خیلی خوشگله یعنی خوشگل ترین زنیه که تا حالا دیدم از سلبریتی ها هم خوشگل تره و با یه پسر زشت آشنا میشه و من رفتم گفتم این و تو خیلی تفاوت دارید و بعدا اذیت میشید دوست خوش ذات من می‌گفت زیبایی ظاهری گذراست زیبایی باطنی که میمونه و این حرفا بدجوری عاشق شده بود خلاصه با پسره ازدواج میکنه یک سال از این قضیه میگذره الان فهمیده شوهرش بهش خیانت میکنه نه با یک نفر بلکه با یک شهر شوهرش با کل شهر یه دور خوابیده بود بعد دوست کم عقل من قبلا بهش خیلی اعتماد به نفس میداد جلوش هی از ظاهرش تعریف می‌کرد در صورتی که جذابیت ظاهری نداشت و ظاهر خودش بد میگفت که شوهرش اذیت نشه برگشته شوهره بهش گفته من از تو سر ترم از تو خوشگل ترم تو لیاقت منو نداری میخوای بمون میخوای برو ولی بدون بهتر از من دیگه نیست😐

یعنی من شنیدم اینو دارم اینجا خودزنی میکنم قشنگگگ دارم فشار میخورم این دوست نادون منم از بس به دروغ گفته زشتم جدی باورش شده زشته و میاد به من میگه راست میگه من لیاقتشو ندارم اون لیاقتش یکی بهتر از کنه چجوری منو تا الان تحمل می‌کرد

یعنی من ریدمممممممم تو این زندگی 

سلبریتی ها خوشگلن؟!

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بعضیا لیاقت مدارن. مثال سلناگومز. ازوقتی اون عکسش که ازروی کتابی که عکس بوی فرندش روشه داره میخوره🤮 ...

سلنا واقعا بی عقلی کرد. 

الان همه ی فرشتگان هجوم میارن که کسی زشت نیست و فلان، ولی فقط کافیه کور نباشی که ببینی نه قیافه نه ثروت نه اخلاق اون پسره در حد سلنا نیست. آخرشم که خیانت کرد. 

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
بعضیا لیاقت مدارن. مثال سلناگومز. ازوقتی اون عکسش که ازروی کتابی که عکس بوی فرندش روشه داره میخوره🤮 ...

دوست پسرش چه زشت بووووووددد  آخرش بهش خیانت کرد

یک عدد ولگرد درراه خرید عجق وجق و زلم زیمبو پک کامل لوازم میکاپ. لباس وو
2706