2733
2734

فهمیدم زندگی واقعی چجوریه 3 روزه 7 و6 صبح بیدار میشم اصلا عالییییه قبلش تا11 و12ظهر خواب بودم

شبا هم نیم ساعت پیاده روی میرم  و روزی 4لیوانم آب میخورم محشره پیشنهاد میکنم 

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میتونم ۷ اینا بیدار شم ولی خوب بعدش چیکار کنم؟ زیادی بیکار میمونم

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2731
منم میتونم ۷ اینا بیدار شم ولی خوب بعدش چیکار کنم؟ زیادی بیکار میمونم

اگه متاهلی قشنگ به همه ی کارای خونه میرسی وقتم اضافه میاری واسه فیلم اینا

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶
منم تا ۱۲ خوابم  نمیدونم صبح بیدار بشم چیکار کنم اخه ؟ کلا بیکارم

کلا خواب نا منظم دشمن بدن و هورموناس +افسردگی

اگه متاهلی قشنگ به همه ی کارای خونه میرسی وقتم اضافه میاری واسه فیلم اینا

نه هنوز مجردم ، شب ساعت چند میخوابی؟

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
نه هنوز مجردم ، شب ساعت چند میخوابی؟

ساعت 11گاهی12 

من کارمندم و ده ساله که صبح ساعت شش ونیم بلند میشم. قبلشم بمدت هفت سال دانشحو بودم وقبل از اونم دانش آموز‌. عاشق صبح زودم وقتی آفتاب طلوع میکنه.اگه روزی دیر پاشم حس میکنم ضرر کردمو روزم هدر رفته

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40