2752
2734
عنوان

دیدین میگن؟....

120 بازدید | 10 پست

دیدین میگن وقتیکه یکی تمام تلاششو میکنه تا یکی دیگه رو خراب کنه اما خدا ضایعش میکنه؟! 

زنداییم هلک و تلک پاشده رفته محل کار مادر دوستم که پسرش خاستگارمه گفته اینا خانواده ی خوبی نیستن باباش درامد نداره میخوای با اینا فامیل شی باید پسرت جور کششون بشه☹️🙄من بیست سال عروس این خانواده ام 

دلم خونه، حالا چقد خانواده ما بهش احترام میذارن و تحویلش میگیرن

بعدم گفته دختره دیگه22سالشه سنش بالاس 

اینو ول کن خودم برا پسرت زن خوب پیدا میکنم 😂🤣

خواهر پسره هم که دوست من باشع اومد به من گفت بعدم گفت داداشم گفته من کسی رو که میخوام پای حرفم هستم کاری به این چرت و پرتا ندارم

آقا باورم نمیشه توی قرن21 که هر روز جهان درحال پیشرفته هنوزم یه عده خاله زنکن ظاهرشون مدرنه اما تفکراتشون مال عهد بوقه

مشکلات منم تمومی نداره با این شوهر کردنم🙄🤣😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چقد بیشعوره 😣

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
وای چقدر حقیرن خدا این ادمارو زده واقعا وقتی ببینه تو ازدواج کردی با طرف حتما از انتها تا ابتداش می ...

این سومین نفریه که اومده خاستگاریم و ایشون بهم زده که موفق نشده اون دوتای اولی رو موفق شد😂🤣

ادم حسود فقد خودش اذیت میشه

واقعااا👌🏻

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️