2752
2734

اصلا دست خودم نیست 

تحمل اذیت ندارم 

تحمل شوخی بی جا ندارم 

تحمل هیچی ندارم 

زود عصبی میشم 

بعدش هم پشیمون میشم 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید کم خونی یا تنبلی تخمدان داری 

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731
دقیقا منم خیلیییی سگم خیلیا امروز یکی دستش خورد بهم پدرش و دراوردم ب غلط کردن افتاد

منم همش با اطرافیانم اینجوری ام 

بخدا دست خودم نیست 

اونا اسمش رو میزان شوخی اما نمی‌دونم چه اتفاقی توروان من میوفته 

خیلی ناراحتم😭

عادیه اکثرا اینجورین سعی کن چیزایی که ارومت میکنه انجام بدی اهنگ بیرون رفتن خوابیدن توی ی مکان ارام باش خلاصه یکاری کن که ارامش مطلق بگیری گل گاوزبان بگیر بخور شکلات خوبه فیلم ببین کلیپ ببین شیرینی بخور سخته ولی سعی کن محل ادمایی که کرم میریزن نزاری جواب ندی کلا همه چی به ببخشید عنت بگیری درست میشه 

تو نزدیک پریودی

نه نزدیک پریودم نیست بعد بچه دار شدن بدتر شدم کم تحمل زودرنج عصبی پرخاشگر جدی و خشک دعوایی 

عادیه اکثرا اینجورین سعی کن چیزایی که ارومت میکنه انجام بدی اهنگ بیرون رفتن خوابیدن توی ی مکان ارام ...

باور کن نمیشه فک کن کل روز خودمو آروم میکنم و اروم‌ نگه میدارم اخرشب شوهرم میاد با یه حرف یا یه حرکت گند میزنه ب اعصاب نداشتم با یکی از اعضای خونوادم ....

شاید کم خونی یا تنبلی تخمدان داری 

تنبلی تخمدان دارم آره 

کم خونی رودبعد سزارین آزمایش ندادم ببینم تو چه وضعیتی هستم 

2706