2733
2734

مثلاااا فکر کنین من توی دی ماه با یه نفر آشنا شدم، نیمه گمشدم دی ماه میاد توی زندگی من (به حساب به وقتش میاد)

خب چرا توی مهر نمیاد مثلا؟؟ 😂😂🦥

چه فرقی داره توی این چندماهه؟ چه اتفاقی میوفته مگه،قراره چی بشه اگه زودتر بیاد؟😂

یا بستگی به خودمون هم داره؟ یا همه چی از قبل نوشته شده اس و قسمت هرچی باشه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اعتقاد ندارم منو همسرم سخت بهم رسیدیم بقیه میگفتن شاید قسمت هم نیستین و...ولی بیخیال نشدیم تهش شد چیزی که خودمون می‌خواستیم 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
خب وقتی کسی مثل من که هنوز هیشکی سمتش نیومده چطوری انتخاب کنه محبوره بزاره پای قسمت:(

تا یه جایی ممکنه قسمت باشه بعدش باید با عقل انتخاب کنی

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
اعتقاد ندارم منو همسرم سخت بهم رسیدیم بقیه میگفتن شاید قسمت هم نیستین و...ولی بیخیال نشدیم تهش شد چی ...

خب قسمت هم بودین که رسیدین،یکم مانع داشتین

وگرنه خیلیا بودن مثل شما که برا رسیدن بهم خیلی سختی کشیدن و تلاش کردن ولی بی نتیجه بوده

خب قسمت هم بودین که رسیدین،یکم مانع داشتین وگرنه خیلیا بودن مثل شما که برا رسیدن بهم خیلی سختی کشید ...

نه بابا ربطی نداره همه میگفتن ستاره ها تون جفت نیست و...قسمت آدم واسه آروم شدن خودش میگه 

نه بابا ربطی نداره همه میگفتن ستاره ها تون جفت نیست و...قسمت آدم واسه آروم شدن خودش میگه 

کلا اینکه کسی رو بخوای و بجنگی که حالا برسی یا نرسی منظورم نیست

اینکه کی میاد تو زندگیت چجوری منظورمه

کلا اینکه کسی رو بخوای و بجنگی که حالا برسی یا نرسی منظورم نیست اینکه کی میاد تو زندگیت چجوری منظور ...

خود دست خود آدم قبول کنه مثلا خیلی ها هستن طرف میبینن خوب نیست ولی حالا هی خودشون توجیه میکنن ادامه میدن به هر دلیلی  بعد آخر سر میگن قسمت منم این بود و...