2733
2734
عنوان

شوهرمو دوس ندارم دیگه

124 بازدید | 12 پست

4 ساله ازدواج کردیم اینقد با هم مچ بودیم فک نمیکردم هیچوقت از هم دلخور شیم ولی الان واقعا حس میکنم هیچوقت نمیتونم دوستش داشته باشم دیگه چند وقت پیش تو عصبانیت بهم گفت زندگیمو گه کردی در صورتی که ظهرش داشت میگفت چقد خوشبختم ک خدا تورو بهم داده

بعدش با اینکه هزار بار معذرت خواهی کرد هنوز تو دلمه و نمیتونم دوست داشتنشو باور کنم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما سر یه جمله احساست ته کشید

فقط یه جمله نه الان بیشتر با دوستاش وقت میگذرونه‌ و یکی از دوستاشم داداش دوست دختر سابقشه ، این قضیه هم اذیتم می‌کنه ولی دوس ندارم ب روش بیارم ک برام مهمه. البته بهش اعتماد کامل دارم آدم خیانتکاری نیس ولی حس خوبی نمیگیرم

اینقدر کینه ای نباش . توی عصبانیت یه حرفی زده بعدشم معذرت خواهی کرده . این جور دعوا ها توی همه خونه ...

سعیمو میکنم😔 آدم خوبیه واقعا میدونم هیچی تو دلش نیس ولی هضمش برام سخته ک این حرفو بهم زده