2752
2734

موقع طلا خریدن چطور حساب کتاب میکنید من سر از اجرت و مالیات در نمیارم مثلا هر گرم طلاچقدر اجرت داره؟ چقدر مالیات چکار کنم کلاه سرم نره؟

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اجرت ثابت نیست . کار هرچقدر شیکتر باشه ظریفتر کار بشه اجرت بالاتر . ۲ درصد مالیات و ۷ درصد داره .&nb ...

مالیاط ۷ درصد پول طلا میشه ؟ چطور باید حساب کرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستعمل میخرم 👈 وزن طلا به قیمت روز + مالیات 🖐️ بدون اجرت 

خوب مالیات رو چطور حساب میکنی؟ مثلا من یه انگشتر ۴ گرمی دارم بدون اجرت قیمت طلا هم مثلا ۳۲۰۰ هست الان باید چطور حساب کنم ؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم گرم طلاتو ضربدر قیمت تابلو کن به اضافه ی درصد 

مثلا نرخ تابلو باشه ۳ میلیون طلایی که برداشتی ۴ گرم باشه

سود ومالیات ۱۵ درصد باشه

میشه ۳ ضربدر ۴ به اضافه ی ۱۵ درصد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706