2752
2734
عنوان

بعد ۳ سال بچمو دیدم دلم آتیش گرفت 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 15761 بازدید | 105 پست
چکار کردی؟بغلش کردی؟یا بازم چون بقیه دوست ندارن اینکارو نکردی؟بچه بزرگ بشه بشدت ازت کینه میکنه اگه ب ...

نه نتونستم بغلش کنم 

نمیذارم این وضعیت ادامه دار بشه میرم دفتر قضایی دادخواست میدم تا لااقل بتونم بچمو هفته یکبار ببینم بعدم بشه حضانتش رو بگیرم

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه
دقیقا همین اتفاق 20 سال پیش واسه دختر برادرشوهرم اتفاق افتاد و پدرمادرش از هم جدا شدن مادرش دیگه نیو ...

قطعا همین کارو میکنم خداروشکر الان از نظر مالیم مستقلم میتونم هر اقدامی ک لازم باشه رو انجام بدم 

طبیعیه بچه بزرگ بشه با خودش میگه منو نخواست اگه میخواست ک می اومد سراغم و متنفر میشه از کسی ک اونو بدنیا اورده

دعا کن بتونم لااقل هفته یکبار بچمو ببینم

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی رفتم و خواستم ببینمش ولی باباش اجازه نداده  بعدم خانوادم نذاشتن

به این مرد برنگرد 

به جاش بشین چله های بخت گشا انجام بده {{ همه ی ( همه ی همه ی ) چله های بخت گشا رو انجام بده {{{ مخصوصا ختم یاسین به روش نخودکی اصفهانی + ختم ۴۰ شبه ی حدیث کساء تا قبل از نیمه شب شرعی + ختم ۴۰ روزه ی دعای معراج و دعای یستشیر و سوره ی حشر و سوره ی طه }} چله ی سوره ی یاسین و چله ی سوره ی طه و چله ی حدیث کساء هم باطل سحر محسوب میشن هم گشایش بخت = پس با یه تیر ۲ نشان بزن . }}} جهت یه ازدواج خوب و موفق 

من در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم ،،،  @آلتادین    

در کاربر آلتادین در تاپیک اولم هم : از ص ۵ به بعد برای یه کاربری شات و سرچ شده هایی رو گذاشتم از حروف ابجد و مفصل توضیح دادم = ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ) ازدواج طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره 

به این مرد برنگرد  به جاش بشین چله های بخت گشا انجام بده {{ همه ی ( همه ی همه ی ) چله های بخت ...

+ تلاش برای گرفتن حضانت تا ۷ سالگی ( نمیدونم فکر کنم تا ۷ سالگیه ) بعد از ۷ سالگی هم گرفتن حق ملاقات هفته ای ( پنج شنبه جمعه یا لااقل جمعه

فقط خسته نباشه مادرت😑😑

بچه رو ولکن تا کاریت نداشته باشن

انگار لباسه که گفته ولشکن

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

واسه همین چیزاس که نمیتونم طلاق بگیرم و نگرفتم 

من همینجوریشم استرسی هستم ،،،وای به حال اینکه بخوام بچه ام رو نبینم و یا شوهر عوضی چ خانواده اش سرو کله بزنم و دادگاه و فلان ،،،،

می‌دونم دیوونه میشم 

مادرم همیشه میگن ادم سنگ بشه ولی مادر نشه چون خدای نکرده ازش دورشی یا اتفاقی واسش بیفته این مادره ک ...

توروخدا پیگیر بچت شو الان که از یارو جداشدی نگران چیزی نباش، نزار بچت همینجوری بزرگ تر بشه و مخش رو بشورن ضد تو

اره هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم هیچوقت هر وقت ببینمش  بند دلم پاره میشه

عزیزم اگه خیالت ازش راحته. اگه میدونی هواشو دارن و مواظبش هستن خودتو ناراحت نکن. ممکنه اگه هفته ای یبار بری ببینیش هی بچه هوایی بشه بخواد بیاد پیش شما و پدرش باهاش بحث کنه و بدتر ناراحتی بکشه

بچه چه دختر باشه چه پسر تااز 1 تا 7سالگی پیش مادر، از 7 تا 9 سالگی پیش پدر، از 9سال دیگه از بچه می‌پرسند، هرجا بخواد حضانت میدن به همون، این حرف من نیست، حرف قانونه... 

میرسه جایی بچه به پدرش عادت میکنه، 

و بعد از 9سالگی اونو قبول میکنه، 

شاکیش بشو بچه رو بگیر، 

امتیازات مدتیه که بچه در کنارته،بعد از 9سالگی میاد پیشت، 

نه خودکشی کن و نه خودت رو داغون کن، قانونی بچه رو بگیر، قانون بچه رو میده بهت،، ندادن نیست... 

بعدش  ضرر میکنی، اینا فرصت هست،،، تا به تو عادت کنه... 

تو اون فرصت دادی به پدرش.... 

از  نه سالگی خودش میتونه انتخاب کنه پیش کی باشه.

باید شکی بشه بچه رو بگیره، بهش عادت کنه، عمه هیچوقت مادر نمیشه، از 1تا 7 پیش مادره از 7تا9 پیش پدره، فرصتش همینکه داده به شوهر سابقش، بچه به پدرش عادت میکنه، و قطعا دوباره 9سالگی پدرش رو انتخاب میکنه... 

2706