2733
2734

من خودم مشکلم اون پل بینیه میخوام خیلییییییی گود تر بشه تو همه قبل و بعد هایی هم که دیدم اصلا زیاد کاری به اونجا نداشتن و اونجا رو گود نکردن اگه بخوام عمل کنم بخ دکتر بگم گود میکنه اونجارو؟

برا من خیلی گود کرده

دعا میکنم ورم اون قسمت نره چون دوست ندارم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
برا من خیلی گود کرده دعا میکنم ورم اون قسمت نره چون دوست ندارم

یعنی اونجارو گود میکنن؟ آخه من اصلا تا خالا تو قبل و بعد ها ندیدم اونجارو گود کنن مال من خیلی زشته و بیرون زده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اونجارو گود میکنن؟ آخه من اصلا تا خالا تو قبل و بعد ها ندیدم اونجارو گود کنن مال من خیلی زشته و ...

منظورت اینه قوز داره بینیت؟

اره برش میدارن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
قوز نداره خود پل بینی دقیقا از همونجا که بینی شروع میشه بیرون زده اس اونجارو میخوام گود بشه

فاصله بین چشمات زیادتر میشه مشکلی نداری؟