2752
2734
عنوان

شرکت بیز

115 بازدید | 16 پست

سلام وقت همگی بخیر

من مدتییه تو شرکت بیز کار کردم میخام بیام بیرون چون برخلاف چیزایی که روز اول گفتن واقعا باید وقت زیادی بزاری برای این کار مزخرف و همشم درگیری داره و حتی مثلا همش مجبورت میکنن تو جلساتشون شرکت کنی که طرف از بدبختیاش میگه که الان تونسته درامد عالی داشته باشه .بعدم همش باید با هزار تا ترفند فروش بزنی به ملت . من به لیدرم گفتم نمیام اینجا یه طومار نوشته و قسم خورده جان کسانشو که نیای ضرر میکنی و نمیدونم هرچی ام میگم نمیخام بیام ول کن نی

شمام همچین تجربه ای داشتید؟ من که حس میکنم تو این کار عزت نفسم داغون میشه ولی خوب من دیدم که درامد خوبی داره لیدره 

چون از طرف تو داره بهش سود میرسه

هیچ فایده ای نداره بیا بیرون ارزش نداره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من معذرت میخوام واقعا 

اما راجب بعضیا احساس میکنم گدایه این کار

دوستم میومد پشت در ما هررر روز بیا جنس بخر 

من اصلا خودمو میزدم خواب یا میگفتم خونه نیستم لرو

هر کسی داخل فامیل بودکه رفته بود تو این کار همینطوری میکرد

اه 

من معذرت میخوام واقعا  اما راجب بعضیا احساس میکنم گدایه این کار دوستم میومد پشت در ما هررر رو ...

والا منم واقعا عزت نفسم خورد میشه ولی نمیدونم چرا اینا ول کن نیستن بعد یه جوری ام منت میزان انگار نری دیگه بدبخت میشی

یعنی کلاه برداریه؟ 

نه میگم تو تلاش میکنی که نفر بالاییت پول بره توی جیبش. واسه همین میخواد نگهت داره. تو هر چی بیشتر بفروشی به اونم سود بیشتری میدن

مگر چند بار به دنیا آمده ایم/که این همه میمیریم؟
نه میگم تو تلاش میکنی که نفر بالاییت پول بره توی جیبش. واسه همین میخواد نگهت داره. تو هر چی بیشتر بف ...

بعد یه سوال یعنی وعده هاشون دروغه؟ میگن درامد خیلی بالا کسب میکنی در اینده حتی اگه خودت حضور نداشته باشی

2706