2752
2734
عنوان

نصیحتتون به من مجرد

103 بازدید | 9 پست

۲۰ سالمه بدوووووون هیچ سابقه ای تو رابطه و کاملا ناشی 

کاملا نابلد ، اگه میشه خانمای متاهل کمی وقتتون رو بزارید و کمی نصیحتم کنید در حد همون چیزی ک بلدید و فکر میکنین ب دردم میخوره 

پیشاپیش ممنونم ازتون⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سر درسم ک هستم ولی خب خانواده میگن ب فکر ازدواجم باید باشی ، خانواده برای ازدواج خیلی تشویقم میکنن

من خیلی پشیمونم از زندگی هیچی نفهمیدم موها سرم یه شب سفید شد عجله کار شیطون 

الهم صل علی محمد وآل محمد
من خیلی پشیمونم از زندگی هیچی نفهمیدم موها سرم یه شب سفید شد عجله کار شیطون 

عزیز دلم ، اره کاربرتونو دیدم خیلی جوونید و زود بچه دارم شدید ، دلیلتون چی بوده؟ فشار خانواده یا دل خودتون؟ 

من خانوادم واقعا فشار میارن و خب خودمم احساس زیادی بودن بهم دست میده وگرنه خودم اهل رفیق و درسم 

من خرخون بودم 

دوست پدرم منو برا پسرش خواستگاری کرد و بابام موافقت

من ناراضی بودم میخواستم درسم بخونم اما بابام گفت غلط میکنی

.منم سکوت کردم 

همسرم خوبه اما دنیاهامون از هم جداست مثل هر آدمی خصلت خوب و بد داره اما من تو نوجوانی تیزهوشان و نمونه دولتی بودم و خیلی آینده برام مهم بود سرشکسته شدم و خوب تو رسم ما سال دوم عروسی بچه دار نشی هزار حرف و حدیث درمیاد و بچه دومم بخاطر تنهایی خودم و دخترم اومد

الهم صل علی محمد وآل محمد