2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موهام خیلی زخیم و پره لیزر جواب میده  من میترسم برم کلی خرج کنم و وقت بزارم آخرشم هیچی به ...

عزیزم دستگاه خوب وجای خوب بری اتفاقا خیلی به خودت خوبی کردی

من با با دایود الکس میرفتم موهام ضخیم بود بعد که جلسات ۱۲ اینا موهام رشدش پرزی شد دکترم گفت بهتره با دکا بری که مناسب موهای پرزی ونازکه الان شارژمو هر ۳ماه یکبار با دکامیرم راضیم

2731
منم موهام خیلی زخیم و پره لیزر جواب میده  من میترسم برم کلی خرج کنم و وقت بزارم آخرشم هیچی به ...

بنظرم تاثیر داره من تا حالا ۲ جلسه رفتم

شاید بگی زوده هنوز نظر دادن ولی من تا الان راضی بودم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
اع خداروشکر  شاید چون تعداد جلسات زیاد باید بریم خیلیا میگن جواب نگرفتن😅 منم یه دودلی داشتم& ...

🤷🏻‍♀️ نمیدونم دیگه والا

انشاالله که من راضی باشم تا آخر

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
براصورت لیزر نرو بنظرم  اگه موهات پرزی وزنونس نری بهتره ولی اگه هورمون مردونه داری حتما برو&nb ...

چرا ؟بده ؟

هورمون مردونه دارم چجورم .خانواده راضی نبودن و خودمم پیگیر نبودم برای اصلاح تا الان 

برای بار اول قبلش اصلاح کنم یا مستقیم برم برای لیزر؟

چرا ؟بده ؟ هورمون مردونه دارم چجورم .خانواده راضی نبودن و خودمم پیگیر نبودم برای اصلاح تا الان  ...

عزیزم پس یه دکتر برو اول مشورت بگیر ساید با دارو حل شه

چون اگه مشکلت بادارو قابل درمان باشه لیزر کاربردنداره ولست ولی نه دکتر گفت میتونی بری لیزر بله قبل لیزر قسنگ با تیغ مخصوص اصلاح صورت شیو کن بعد برو

ولی باز تاکیدمیکنم اول یه دکتر خوب برو بعد برالیزر اقدام کن

2706